Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Don Matteo: Anceschi százados...

Don Matteo: Anceschi százados és a polgármester?

Figyelt kérdés

Mi történt velük? Egyszer csak kiírták őket a sorozatból minden szó nélkül? Vagy mi történt? Az utolsó jelenetükben azt mondják, hogy elmennek nászútra, de a következő X évadtól már nincsenek sehol, sőt új százados is lesz! Kihagytunk valamit?

Vagy tényleg mindenféle előzetes nélkül rakták ki őket?



2022. febr. 11. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell háttér történetet adni egy szereplő távozásának, ugyanis más sorozatokban is előfordul, hogy egyszerűen nem adnak rá okot. Habár ez inkább a mellékszereplőre jellemző.


Én sem értettem, hogy főszereplőként miért nem magyarázták meg, hogy Anceschi miért tűnt el, hiszen a következő évadban már Tommasi szerepel és ha jól emlékszem, annyi esik meg Cecchini és közte, hogy már hónapok óta együtt dolgoznak. Don Matteo akkor tér vissza az országba.


Anceschi utolsó két évadában már bohócot csináltak belőle, mivel akkor már köze volt Laurához és a kemény stílusából vissza vettek, ami nem állt jól a karakterének, mint csendőr százados. Mindenesetre, akkor körvonalazódott a sorozat új stílusa. László Zsolti jobb volt neki, mint Forgács Peti.


Egyébként a hamarosan induló új évadban egy részre szerepelni fog Anceschi, úgy ahogy Tommasi is egyszer.

2022. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah igen elfelejtettem, hogy az új évadban fogják magyarázni mi történt vele, ugyanis ezt nem lett közölve a sorozat történetében. Ezredessé lett előléptetve, ahogy írják az olasz oldalak, de nem akarok részleteket írni :)
2022. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Oh... Új infó. Köszi! :)


A szinkronhangban abszolút teljes mértékben egyetértek. De szerintem Cecchini-nek is jobb volt Csuja Imre.


Viszont Tomassi százados hangjára nem lehet panasz. Imádom Stohl András hangját minden filmben! Meg egyébként a karakter és a színész is szimpatikus, szóval nem arról van szó, hogy valami gagyi új karakterre cserélték.


Mindenesetre nem szép, hogy minden szó nélkül kiírnak valakit aki ennyire központi szerepet játszott 5 évadon keresztül.

2022. febr. 12. 23:27
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Faragó András szerintem nagyon jól visszaadja Cecchini ripacs, kotnyeles mivoltát. Orosz István volt a legrosszabb egy évadon keresztül. Ott nem tudom mit gondoltak, borzalmasan állt neki.


Natalinát ki nem állhattam benne soha, mármint a karaktert amit megformált. Neki is Illyés Mari sokkal jobb volt, hasonlított az eredetire. Annyira ostoba és együgyű hogy hihetelen.


Egyébként ezek profi színészek bármit is alakítanak. Amit kifejezetten szeretek ebben a sorozatban egy egyszerű történetre számtalan változatos dolgot ráírnak.


Ezt amikor 99-ben elkezdte Hill 60 évesen nagyon eltalálták neki, hiszen Amerikának már nem kellett az öregsége miatt (néhány éve még az én vagyok a fegyvert csinálta) és az első 10 év jól ment neki. Szinte ő vitte az egészet. Azonban később jöttek és jönnek is a háttértörténetek mert nem beszéltetik már. Amikor olaszul nézem sokszor nem értem Hill mit beszél annyira elharapja a szavakat. :)

2022. febr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!