Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megérné nekem a Netflix, és...

Megérné nekem a Netflix, és ha igen, akkor melyik csomag?

Figyelt kérdés
Leginkább koreai filmeket, sorozatokat, illetve dokumentumfilmeket néznék rajta. TV-n, laptopon és okostelefonon nézném.

2022. febr. 11. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte csak koreai tartalmakat nézek rajta, a közepes csomagra vagyok előfizetve. Nekem megéri, mert rengeteg koreai tartalom van fent rajta, és folyamatosan tesznek fel újakat is. Csak sokszor nincs magyar felirat hozzájuk, szóval előny ha tudsz angolul is.
2022. febr. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Prime07 ***** válasza:
100%
Egyet értek az elsővel. A prémium csomag akkor jó leginkább ha valakivel megosztod a csomagot.
2022. febr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Csomagoknál csak az egyszerre használható készülékek és a felbontás változik. TV-n az alap már nem olyan jó képminőséget jelent, laptopon és telefonon oké. Prémium 4K-ja szvsz felesleges, nem kérdeznéd, ha képfetisiszta lennél.
2022. febr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem érné meg. Nincs annyi szabadidőd, hogy ki tudd használni.
2022. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!