Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehetek valaha film színész?

Lehetek valaha film színész?

Figyelt kérdés

Hogy is kezdjem, ha nem akarok hülyének tűnni...Nos, nekem mindig is az volt az álmom, kisgyerekkorom óta, hogy filmben szerepeljek, többen is. Azóta nem múlt el ez az érzés, pedig valami motoszkál bennem, hogy nem kéne. Szerintetek folytassam? Ha negatívat írnál, kérlek ne, nem akarom fájdalmasan elengedni az álmom. És köszönöm mindenkinek, ha válaszol! :)


Ui.: Bocsánat, ha olyan kis butácskán írtam le :d



2022. febr. 16. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, de ahhoz nyilván tenni is kell.
2022. febr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
77%
Kijàrtad a filmművészetit, villantottàl ambíciókat a meghallgatàsokon?
2022. febr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Kérésednek megfelelően nem írok semmit.
2022. febr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És hogyan valósíthatnám meg? Kijárom a filmművészetit, meghallgatásokra/castingokra járok, és majd egyszer lehet észrevesznek? Vagy mást is lehet tenni? Köszönöm egyébként a válaszokat, és sajnálom, hogy nem túl pontosan fogalmaztam.
2022. febr. 16. 09:54
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
56%
Kapcsolatokat építeni, fixen lehetne...és ahogy tudjuk, ez a szakma igazàn protekció-elvű...
2022. febr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Ez a filmművészetizés úgy hülyeség ahogy van. A legnagyobb hollywoodi dollármilliárdos világsztár színészek nagy többségének semmilyen végzettsége nincs, általában modellek, korábbi sportolók, vagy valami nagy névnek a rokonai, haverjai, esetleg véletlen folyamán derült ki a képességük. A diplomásan képzett színészek állítom 10% se, azok is inkább színházba mennek. Szóval itt orbitális nagy mázlira és nagyon jó kapcsolatokra lesz szükség, nem színművészetire.
2022. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6.! Azért az sem baj, ha tehetséges. A magyar színpadi színészek között is volt/van olyan, aki a legnagyobbak közé bátran sorolható, de nem jártak tanodába se. Az egyetem, főiskola elvégzése elég lehet ahhoz, hogy tisztes iparos legyen belőle, de van akinek az sem megy.

Ebben igazad van.

A nagy kérdés az, színészkedni akar a kérdező, vagy színész akar lenni. Ég és föld a kettő.

2022. febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha teszele ért szerpelhetsz filmben. De azok akikiet a Tv ben látsz nem szinészek. Csak jókor voltak jó helyen. Ehy színész akkor színész ha megvan hozzá a tehetsége és azt ápolgatja. Emma Watson sem szķnész. Blaha Lujza annál inkább. Ne érts félre Emma Watson a kedvencem de akkor is. Menj castingra és ha van egy nagy adag tehetséged és szerencséd sikerulni fog. Én is színésznő szertnék lenni.
2022. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet Emma Watsonnak szerencséje volt, de neki az én véleményem szerint igenis van tehetsége. De hát mindenkinek más a véleménye :)
2022. febr. 16. 19:52
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a #8 vagyok.

Mivel Emmma Watson a kedvencem ezért suerintem is nagyon tehetséges. Tényleg

2022. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!