Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt ezidáig a legrossz...

Melyik volt ezidáig a legrosszabb Marvel sorozat?

Figyelt kérdés
Nekem egyik se tetszett hogy őszinte legyen, se a formátum, sem a történetek nem jönnek be, érdekelne nektek melyik volt az amelyik a legrosszabb volt? Vagy ha mind tetszett, akkor melyik tetszett legkevésbé?

2022. febr. 16. 14:08
A kérdező szavazást indított:
WandaVision
The Falcon and the Winter Soldier
Loki
What If...?
Hawkeye
24 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Az Agents of S.H.I.E.L.D. nem marvel?
2022. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

A kérdező gondolom csak a Disney+-ra gyártott sorozatokra gondol.

Sajnos a Loki. Nem volt egy rossz sorozat, csak rengeteg problémám volt vele.

2022. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
#2 lehet, de én sem fogalnaztam pontosan. Szóval az nem kapcsolódik a mcu-hoz? Mert nyilván van sok sorozat, csa azt hallottam hogy ott mintha lenne valami utalás.
2022. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3 A sorozat eleje még nagyjából reagált a filmek néhány fontosabb történéseire, de aztán elengedték és a saját útját járta a sorozat, mert a sorozat cselekménye (időutazás, föld elpusztulás, stb.) egy idő után nagyban belenyúlt volna az MCU-s tervekbe. Szóval pár apró elszóláson és Coulson ügynökön kívül, nincs nagyon kapcsolódási pont a sorozat és az MCU között. Aztán lehet, hogy a mostani multiverzumos érában majd valahogy mégiscsak behozzák őket is az MCU-ba.
2022. febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!