Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik mese a...

Szerintetek melyik mese a jobb, a Coco vagy az Encanto?

Figyelt kérdés
Még egyiket sem láttam, de ha jól vettem észre mindkettő ilyen spanyol hangulatú/témájú film. Az Encanto most nagyon fel van kapva, már csak a We Don’t Talk About Bruno miatt is, de igazából a Coco is fel volt mikor kijött.

2022. febr. 21. 10:23
A kérdező szavazást indított:
Coco
Encanto
Mindkettő
Egyik sem nagy szám
36 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem a Coco mindig meghat. Végülis mindkettő a családról szól nagyon szép a témája ha megértik az emberek. Nagyon szeretem az Encantot is és abban is nagyon jók a zenék. De mikor Coco mamának énekel a kisfiú az mindig megsirat mert az én mamám jut eszembe róla.
2022. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Encanto. Mert a Coco engem is mindig megsirat. :D
2022. febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Encanto is jó, de az én kedvencem a Coco, én is mindig sírok rajta, csak egyedül nézem már emiatt 😆
2022. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a Coco-t láttam először, így az tetszett.

Az Encanto is jó volt de valahogy a Coconak olyan szép története van.. Az Encantonak is.. De a Coco meg a halál után szól, hogy utána elfelejtenek bennünk ami nagyon bennem maradt.

2022. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 KisJuc716 ***** válasza:
100%

A Cocót nyolcszor kellett megnéznem ahhoz, hogy kibírjam sírás nélkül a végét.

Az Encantót most néztem meg, de tomboltam a gyerekek, így nem igazán tudtam figyelni a történetre. Annyi negatívumot tennék ez utóbbihoz, hogy kifejezetten nem tetszik Mirabel magyar hangja, és az első dal sem, viszont érdekes maga a történet, úgyhogy még egyszer meg fogom nézni.

2022. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KisJuc716 ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

Újra megnéztem. Aztán újra. És újra. Nem bírom abbahagyni, annyira elvarázsolt, hogy hihetetlen. Csodaszép mese! (és megtetszett Mirabel hangja, és a bevezető dal is :) )

2022. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Unokaöcsém miatt néztem meg mindkettőt, mert nagyon szeret meséket nézni és le kell ülni vele nézni. Én nem akartam egyiket sem látni, mert annyira tele volt velük a tiktok, hogy már untam, hogy mindenhol ez van, na mondom én ilyen tulhypeolt f0sokat nem nézek, az is fix. Rendesen irritált már, ha csak valaki ezekről a mesékről beszélt körülöttem. Aztán leültem a kölyökkel megnézni mindkettőt és a Coco is lenyűgözött, nagyon élveztem is, megsiratott és nagyon szép mese. Egyszerűen ha valaki azt mondja, hogy na nézzük meg, szívesen megnézem, na de az Encanto, az maga az imádat nekem. Az a mese egyszerűen levesz a lábamről, hogy mennyire élvezhető és tökéletes. Már második vagy hamradik napja néztem meg zsinorban es nem tudom megunni. Amint tehetem megnézem mindig, már a gyerek nélkül is nézem és ha nem tudom mégnézni, akkor youtubeon nézem a zenés részeket belőle.
ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!