Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Caroline Forbes és lányai...

Caroline Forbes és lányai milyen viszonyt ápolnak egymással?

Figyelt kérdés

Számomra nem derült ki, hogy a lányok felnőtt korukban szeretik e anyjukat Caroline-t, miután tisztában vannak azzal, hogy Jo a biológiai anyjuk. Olvasgattam és nagyon negatív dolgokat olvastam Caroline-nal szemben. Én úgy vallom, hogy Lizzie Caroline lánya (mondhatni félig) és Josie pedig szintén a lánya, de benne kevesebb Caroline-ra utaló vonások vannak, benne erősebbek Jo vonásai.


Kérlek javítsatok ki, ha tévedek. Nekem Caroline a kedvenc karakterem. Imádom Őt.



2022. febr. 21. 10:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Jóban vannak őt tekintik anyjuknak. Mikor Jo visszajött a Legaciesban nem is nagyon tudtak vele mit kezdeni őt nem tartják anyjuknak mert sosem ismerték. De igen Josie inkább olyan mint ő Lizzie meg olyan mint Caroline, nem hiába így is lettek elnevezve. Caroline egyébként azért nincs benne a Legaciesban sem már mert elment hogy keressen valami megoldást hogy ne kelljen az egyikőjüknek meghalni. Egyébként amik most évad fele voltak részek abban Josie elment és pont Carolineval volt ha jól emlékszem. Csak ugye azt nem mutatták.
2022. febr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!