Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Amerikai Psycho c. filmben...

Az Amerikai Psycho c. filmben mikor hangzik el az alábbi idézet?

Figyelt kérdés
"A gonosz csak egy fogalom! Egy ember szülte hazugság! A felelőtlen természetéhez híven, az emberiség megtagadta, hogy saját sorsának a kovácsa legyen, ezért a sötét és gusztustalan tetteivel az én számlámat terheli! De az neki nem elég, hogy a saját létét mocskolja be, a Poklot is egy szenvedésektől hemzsegő bugyorrá változtatta! És miért? Mert az meghaladja a képességeit, hogy felelősséget vállaljon a saját tetteiért! Nem, ti inkább létrehoztok egy valóságos pszichodrámát, és abban a hamis hitben fürdőztök, hogy Isten sosem bocsájthatja meg a "szörnyűséges tetteiteket"! Ezért magatokkal hozzátok a bűntudatot, a belső rothadásotokat a Pokolba, ahol az általatok felhalmozott képzelgések, a megannyi bűnhődésre való vágyról, életet adtak a dögvésznek, ami megfertőzte magát a végtelen időt, egészen amióta a legelső közületek idekerült, könyörögve a bűnhődésért!"

2022. febr. 21. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nincs a filmben. Szerintem a könyvből van az idézet.
2022. febr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Prokopf ***** válasza:
Szerintem közvetlenül "Jákob lajtorlája" előtt.
2022. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ki mondja ezt, és milyen szituációban hangzik el?
2022. febr. 22. 12:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a dogma-ban van
2022. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2022. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Prokopf ***** válasza:

"-Should I play the new records?

-Put in."

2022. febr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!