Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyenek az alábbi,kevésbé...

Milyenek az alábbi,kevésbé ismert,Comedy Centralos saját gyártású, animációs sorozatok?

Figyelt kérdés
Mindenki ismeri a klasszikus, befutott felnőtt animációs sorozatokat..South park, Family guy, Simpson család, Amerikai fater, Futurama...Valamelyik nap viszont elkezdtem gondolkozni azon, hogy voltak korábban olyan sorozatok, melyek alig pár évadot éltek meg átlagban, kevés részesek..viszont én személy szerint hatalmas potenciált látnék bennük , ha folytatnák őket egyszer. Furcsa amcsik mindössze két évadot élt meg, pedig a szereplők nagyon különlegesek, a sztori pedig egyedi volt, viszonylag magas humorfaktorral. IMDB-n 8,0 csillagot ért el, ami szerintem elég erősnek számít. Firka villa, oké, értem, hogy a túl sok cenzúra talán, ami a végéhez vezetett, viszont olyan magas stimulációt tudott adni a felnőtt nézőknek is, hogy elképesztő. Egyik legviccesebb sorozat, amit eddig láttam, kultikus kicsit, annak ellenére, hogy túl sok tanító jellege nem volt.Jeff és az űrlények, ez 2020 nyarán ment nálunk a Comedy centralon, mindössze 10 részes, de nagyon szerettem nézni. Megmozgatták a kütyük, és a sztorik mindig a fantáziámat. Voltak vicces pillanatok, úgy unblock volt egy élvezhető 'lüktetése' a sorozatnak. Jeff pedig annak ellenére, hogy semmirekellő volt XD, egy nagyon szerethető karakter volt , bele lehet képzelni magunkat a helyzetébe. Az alapvető emberi igényei, amikre mindig vágyott......IMDB : 8,0 csillag..ez is nagyon szép. A Comedy Central miért hagyja, hogy süllyesztőbe menjenek ezek a sorozatok? Egy 5 évadot minimum lenne kihozni mindegyikből szerintem. Meg ezek saját gyártásúak..nem úgy, mint a Family guy, Simpson család, Cleveland show, amiket agyba főbe ismételgetnek..míg előbbieket nem is hagyták befutni..pedig színesebb lenne a kínálat, ha nem mindig a FOX standard családi témakörű sorozatai mennének. Illetve vannak, olyan sorik , amiket meg nem szinkronizáltak le magyarra, legalábbis eddig..pl. F is for family, Big mouth (Netflix), Mr. Pickles, Robot chicken, Space ghoast to coast (Adult swim)..ezekkel is lehetne bővíteni a kínálatot, ha szinkronizálnának párat. Illetve vannak hírek a Nickelodeonon futott Ren és Stimpy show rebootjáról, ha már lesz..ettől függetlenül szerintem simán vetíthetnék már most a régit , hisz simán megállná a helyét a felnőtt rajzfilmsorozatok között. Szóval azon elmélkedtem, hogyan bővíteném, és javítanám a kínálatot, ha az én dolgom lenne XD, mert szerintem bőven lenne mit behozni. A sok ismétlés meg zavaró, hogy mindig ugyanaz. Ti mit gondoltok ezekről? A legfőbb kérdés a 3 Comedy C-re irányul..azokat, hogyan értékelnétek, illetve szerintetek van esély arra, hogy ezeket egyszer folytatják?21/F

#Firka Villa #Mr. Pickles #Jeff és az űrlények #F is for family #Space ghost to coast
2022. febr. 22. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Meg próbáltam értelmezni, vajon mi a kérdés.

"A Comedy Central miért hagyja, hogy süllyesztőbe menjenek ezek a sorozatok?"

Minden a nézettségről (még pontosabban a nézett adásszünetben megjelenő reklámsávok lehetséges nézőiről) szól, ha nem nézik elegen, nem rendelnek be több évadot.

2022. febr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, elég összevisszas lett a kérdésem.. Nem is derült ki pontosan mit akarok. (Első kérdés, hogy a Comedy Central miért hagyta süllyesztőbe menni ezt a 3 sorozatot?) A Firka villa érthető cenzúra, de sok évvel később lehetne már valamit kezdeni vele. Nagyon jó nézettség arányt hozott. A furcsa amcsik és a Jeff és az űrlények meg alapból magas kritikusi értékelést kaptak. 8as Imdb, szóval kellett volna időt hagyni nekik befutni. Na meg az, hogy a Family guy t nézettségi okok miatt beszuntettek(részben) ,4.evad után eltelt pár év, mire ujrakezdtek, mert látták a potenciált benne. A Texas királyait meg pont akkor fejezték be, mikor csúcson volt a nézettsége. Mondjuk ez Fox, nem CC. Na meg, hogy a CC az amerikai és magyar is ismetelgeti még azóta is Firka villát + Furcsa amcsikat. Akkor nem értem a dolgot már. Második kérdés, nem is kérdés.. Csak sajnálom, hogy sok Adult swimes és Netflixes felnőtt sorozatnak nincs magyar szinkronja, és nem vetítik őket magyar adón. Pedig kéne egy színesebb rajzfilmkinalat. A kérdés, ti ezt, hogy látjátok? A Ren és Stimpy show egy logikai következtetés, hogyha lesz reboot talán a régit is levetitik. Nem is értem, ha megy spongyabob kockanadrag, Kung fu panda, Madagaszkár pingvinjei a CCn, akkor miért nem egy Ren és Stimpyn gondolkoznak inkább.. De ez sem kérdés, mondom csak elmondani, hogy én mit tennék, és az érdekel ti mit gondolnátok ezekről?
2022. febr. 23. 00:46
 3/3 everlight ***** válasza:
A firka villa nem aratott nagy sikert.Nem a cenzúra miatt nem készült belőle sok rész.A south park sokkal durvább volt,tabu témákat feszegetett.A firka villának semmi mondani valója nincs,csak agyatlan összefüggéstelen szórakozás.
2022. szept. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!