Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozat/film 13 évesnek?

Milyen sorozat/film 13 évesnek?

Figyelt kérdés
Heló, valaki esetleg tud ajánlani 13 éves gyerekeknek filmet/sorozatot netflixről vagy bárhonnan?

2022. febr. 23. 07:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

Tüskevár

A Pál utcai fiúk

A Tenkes kapitánya

Egri csillagok

A láthatatlan ember(1983)

2022. febr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%

Abigél c. 4 részes magyar tévésorozat


Váratlan utazás tv-sorozat (a világ legszebb családi- és ifjúsági tévésorozata!)


bármelyik élőszereplős Disney-film


a youtube tele van a Grimm-fivérek meséiből készült élőszereplős (tehát színészek játsszák, nem rajzolt figurák) német filmekkel, de magyar szinkronosak.

2022. febr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Hát én már néztem durva filmeket 13 évesen de nem féltem. (Tényleg nem dicsekvésből de megnéztem az Annabellet és hatalmasat csalódtam)

A fura, hogy 12 évesen még az Annabelleről álmodtam rémeket 13 évesen meg már a filmet néztem.


De nagyon szerettem a Fák jú tanárúrt

A Bridget Jonest

A kedvenc filmem azóta is a

Minden, minden (ez romantikus dráma)


Én saját felelősségre néztem és nem lett semmi bajom, de ez attól is függ tudod e már azokat az intim dolgokat mert nekem akkor volt már az Öngyilkos Osztag is a kedvenc filmem.

Na szóal, nekem nagyon perverz osztálytársaim voltak és igazából tőlük tanultam meg mi a szex.

Utána meg már a south parkot is néztem, és nem lettem durva, nem lettem pedofil, nem lettem káromkodó


Ugyanolyan vagyok mint voltam :D


Szóval, ha a horrot nem bírod akkor ajánlom az Igazán csodás napot

Instant család

Igen nap


Nem férek a bőrödbe

Lelkes testcsere

Tökös csaj

Csere (Peyton Listtől)


Kavarás

Kellékfeleség

Megint 17

Esti mesék


16 kívánság

Táncra fel

A magas lány


Bár ezek közül elég sok lányoknak való.



Én személyszerint utálom a magyar filmeket, nem a színészekkel van bajom csak valahogy... Elég rossz minőségüek vagy nem tudom



Az a baj rengeteget feltudnék sorolni, a netflixes filmek nagyon jók. De ott a Gyerekjáték(Dwayne Jhonsontól), Jumanji 1-3

Túl sok filmet nézek azt hiszem xd

De bezzeg ilyenkor nem tudom őket felsorolni

2022. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Sorozatok: Bia, Raven otthona, Jessie, Lucifer, Nicky, Ricky, Dicky és Dawn, Game Shakers, Squid game (bár ez durva) , South park, Spongyabob :), Million little things, Kikiwaka tábor, Bizaardwark, 11
2022. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8%

Ha esetleg szereti a telenovellákat vagy török sorozatokat:


Anya

Az én lányom

Nehir


Maria

Marimar

Emperatriz

Maricruz

Paula és Paulina


Stb.

2022. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen zsánerre gondoltál? Mert már előttem írtak egy pár ötletet, amik elég jók (a hármassal teljesen egyetértek, én is egy-két különbséggel ugyanazokat írnám, amiket ő), de mégis le vannak pontozva.
2022. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%
13 evesen mesét nézzen!
2022. febr. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Inkább olvasson!
2022. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Ilyenkor kell megszerettetni a gyerekekkel az olvasást. Ha lány, olvassa el a Két Lottit, ha fiú, olvasson indiános regényeket.
2022. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Olvasni jobban szeret mint tévézni de nem mindig csak olvas
2022. márc. 1. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!