Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ennek a filmnek a...

ErkHere kérdése:

Valaki ennek a filmnek a címét tudja esetleg?

Figyelt kérdés

Szóval igazából fogalmam sincs, hogy mi a címe és csak egy-két képkocka van meg belőle és mindenhogyan már rákerestem, de sehogy nem találtam, így gondoltam felteszem ezt a kérdést.

Tehát azt hiszem egy farmon vagy egy tanyán játszódott és voltak benne állatok, amik beszéltek. Egy család ezen a farmon vagy tanyán él és asszem van két gyerek is, de ez nem biztos. Régi amerikai autók vannak benne és van benne két rabló is, akik elvisznek egy aranyrúdakkal teli furgont vagy ilyen teherkocsit és menekülnek vele, aztán egy idő után belehajtanak egy tóba is és onnan megpróbálják kihúzni a kocsit.

Aztán még az maradt meg a fejembe, hogy van benne egy főgonosz vagy mi, akinek fekete ruhája van és fekete kalapban, meg még van egy fekete bőrkesztyűje és az egyiken van ilyen fém cuccli, ami hát ilyen robotikus kéz vagy nem tudom. És neki viszik el az aranyrúdakat az a két rabló és a végén még van olyan, hogy a két gyerek, mert ugye a tanyára vagy farmra ment az a főgonosz és őt szétlövik ilyen tojáslövővel vagy mivel és sajna ennyi van meg belőle!

Fogalmam sincs mi a címe, de ha valaki tudja, azt nagyon megköszönném, ha megosztaná velem!

Előre is nagyon köszönöm!



2022. febr. 24. 17:33
 1/2 Jól van ez így? ***** válasza:
Állati történet
2022. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Fúúúú nagyoooon kösziiiii!

Fain vagy!

2022. febr. 26. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!