Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pár napja a Disney+ -on...

Zotya34 kérdése:

Pár napja a Disney+ -on találtam pár magyar szinkronos filmet, kb 15db-ot. Kerestem az interneten listát a magyar szinkronos filmekről, de nem találtam semmit.Van még magyar szinkronos film a disney+ -on?

Figyelt kérdés

Magyar szinkronos filmek amiket találtam a disney+ -on:

Alien,Alien 3-4,Predator 1-2,Alien vs Predator,Alien:Covenent,Alien:Prometheus,Alvin és a Mokusok 1,2,3,Kémek a szomszédban,A Team, Amerikai Taxi,Birdman,Visszatérő



#Disney+ #szinkronos filmek
2022. febr. 26. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel hamarosan megérkezik Magyarországra a szolgáltatás, egyre több mindenhez lesz, ez a pár tartalom ennek előszele.
2022. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen az oldalon megtudod nézni, hogy adott régiókban milyen filmek/sorozatok érhetőek el magyar szinkronnal.

2022. febr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vasember első része is. A Deadpool 1-2 is szinkronos. Nálam a Prometheusnál nincs magyar hang.
2022. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!