Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az eufória új évadáról?

Figyelt kérdés

2022. márc. 4. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Imádtam, szerintem minden szempontból jobban sikerül mint az első évad. Persze van benne több dolog ami nem reális mint például Lexi előadása nagyon jól sikerült, de nem hiszem, hogy egy iskola által finanszírozott előadás ennyi pénzt adjanak ki, mivel nagyon profin volt megcsinálva, aztán a másik dolog a tanárok, vagyis azoknak a hiánya, a pódiumon verekedés van és egy tanár sincs ott. A 3 dolgok az, hogy miért is voltak ott olyan sokan, nincs az a insten, hogy annyi ember érdeklődjön egy középiskolai darab iránt. Ami még eléggé fura volt, hogy bemutaták Lauriet és azt mennyire veszélyes, de aztán a sorozat utolsó 4 részben már nem is létezik, holott megfenyegette Rue-t és Rue vagy 10 ezer dollárt tartozik neki. De ezektől függetlenül nagyon élveztem, ezeken a sorozat nézése közben nem is akartam gondolkodni mivel el rontotta volna az élményt.
2022. márc. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem összeségében az 1. Évad jobban bejött, de sokan írják, hogy nem kellett volna a 2. Évad. Hát pedig szerintem, az is teljesen jó volt. Volt benne izgalom, kicsit többet láthattunk azokból, akik nem kaptak akkora figyelmet az 1. évadban. Néhány jelenetet azért kivettem volna a részekből, voltak benne számomra csak idő húzósak. Nate-cassie páros nekem nem jött be, abból jó volt, hogy kellett vmi bonyodalom, de nekem maguk a karakterek nagyon nem passzolnak. Én egyébként várom a 3. Évadot is, csak nem értem miért nem lett már leforgatva..:D tiktokon láttam videókat, hogy állítólag lesznek benne “celebek”, ennek még annyira nem jártam utána, de annak annyira nem örülnék :D
2022. márc. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 brokenbone ***** válasza:

Az évad első része kiváló volt, utáni elfogyott a puskapor a 2-3-4 résznél, az 5-6 már jobb és összeszedett, aztán a 7-8 megint kiváló. Szóval ingadozó.

Ami jó volt: Cal Jacobs múltja, az hogy ő nagyobb teret kapott, Fez & Hamu előtérbe helyezése.

Ami rossz volt: McKay kiírása és helyette behozni ezt a tök semmilyen Eliot gyereket, ezt egyszerűen nem tudom mire vélni. Minek?

2022. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!