Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe?

Mi a film címe?

Figyelt kérdés
Nagyon régen láttam egy filmet amit most meg szeretnék nézni, de sajnos elfelejtettem a címet. Annyit tudok hogy a címe kettő szóból áll, az első szót elfelejtettem, de a második szó az az volt hogy játek vagy játszma. A film műfaja akció vígjáték volt. Annyira nem lehet régi film, mert a minősége jó volt. Kb 2000-es vagy 2010-es évekből van.

2022. márc. 6. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem most az Idegpálya jutott esezmbe először, de van Halálos Játszma c. Bruce Lee film, csak az régibb. Ha tudsz jelenetet vagy bármilyen jellemzőt írni, akkor biztosan könyebben tudunk segíteni.
2022. márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak egy jelenet rémlik, amikor a főszereplő pasi és csaj egy faházban vagy fából készült kocsiban szeretkeznek
2022. márc. 6. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!