Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki letudna fordítani...

Valaki letudna fordítani nekem egy feliratot angolról vagy németről magyarra?

Figyelt kérdés

Volna egy film, amihez nem találok magyar feliratot (magyar szinkront főleg nem). A film címe: A vadon mélyén - Sárga kutya kalandjai és itt egy link róla:

[link]

Szóval olyan segítségét kérném, aki ehhez egy feliratot tudna nekem fordítani!


2010. szept. 12. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:

angol vagy német felirat-file van hozzá? vagy csupán hallás után szeretnéd, ha valaki fordítaná, időzítené stb.?


egyébként még rendesen időzített idegen nyelvű felirat-file esetén is ez elég nagy munka (ha meg nincs, akkor eszelős méretű) ráadásul itt van a nyakunkon az új sorozatidény, úgyhogy szerintem abban ne reménykedj, hogy ezt neked bárki puszi-pacsi alapon megcsinálja. (aki meg igen, az olyan is lesz...)

2010. szept. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van angol és német változat is a feliratfájlból, sőt még olasz és francia is.:) Elég lenne, ha csak a nyers szöveget fordítaná le valaki, mert időzítés már megvan. Illetve azt később már én is megtudnám csinálni, hogy a filmet megnézve hozzáértelmezzem a szöveget szóval egy szó szerinti fordítás is bőven megtenné.
2010. szept. 12. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy nyers tükörfordítás is jó, hogy éppen csak értsd, akkor másold ki a szöveget és illeszd be a Google Translatorba. A célnak megfelel, bár nyelvtani helyességet és összetett kifejezéseket ne várj tőle.
2010. szept. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!