Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki van még úgy vele, hogy ha...

Ki van még úgy vele, hogy ha tehetné, egész életében csak filmeket és sorozatokat nézne?

Figyelt kérdés

Az élet sokszor annyira kiábrándító, unalmas, monoton, demotiváló. Emiatt olyan jó elmerülni a fiktív világban, ahol mi döntjük el kedvünk szerint, hova szeretnénk bepillantani. Utána meg olyan rossz a saját életünkbe visszazökkenni.

Nyilván akinek csodás, szipi-szupi élete van, az nem így érez, bár az is elvágyódhat "más" világokba. :D



2022. márc. 10. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Én nem.
2022. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én! Mert én imadom a filmeket,és a sorozatokat :D
2022. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Hosszú betegség miatt kb csak filmeket tudtam nézni egész nap, senkinek nem kívánom. 1-2 hónap alatt teljesen ki lehet égni, pedig mindig is szerettem filmeket nézni. Egyébként van pár alap szituáció, és ezt ismételgetik, max mások a szereplők. Egy idő után a borító/nyitókép alapján el tudtam mesélni a filmet nagyvonalakban, úgy hogy meg se kellett néznem. És ma már csak a nagyon különleges/látványos/csavaros filmeket vagyok képes végignézni, ilyet is csak ritkán.
2022. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én , ha tehetném csak sorozatokat néznék ( filmeket nem szeretem), és könyveket olvasnék. Munka és alvás helyett is. Persze ezért nem adnak fizetést, így marad a szabadidő amiből ezekre áldozok:) esténként és hétvégén.
2022. márc. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb ebből állnak a napjaim
2022. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Én én én én én!!!! Teljesen egyetértek azzal amit leírtál! Szappanopera-török sorozat függőként megértem a helyzeted :D
2022. márc. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csinálom 30 éve.

Meg néha buli és kirándulás.

Páromat se zavarja.


Meghagyom másnak a nagy életet.

2022. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én szeretek filmeket nézni. Ha egy film története érdekes az tényleg szórakoztató lehet.
2022. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!