Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A HBO MAX mennyivel jobb,...

A HBO MAX mennyivel jobb, mint a korábbi GO?

Figyelt kérdés
Most a GO -> MAX-ra váltott. Azt írja a HBO, hogy tripla annyi film van. Megnéztem a kínálatot és nem láttam legfeljebb másfélszer annyit. Azok is rétegfilmek; batman,superman féle warneres filmek, amiket ingyen nézhetsz sima filmes oldalakon. Nem érzékelek jelentős változást. Hogy érzed?

2022. márc. 11. 09:04
A kérdező szavazást indított:
Sokkal jobb a MAX
Csak kicsit jobb
Lényegében ugyanaz
9 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
40.4%-al jobb.
2022. márc. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy itt is a regionális beállításoktól függ a választék. Ld. ha a Netflixre VPN-en keresztül "Amerikából" lépsz be, sokkal több film elérhető mint innen.
2022. márc. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem rohadtul felidegesített, hogy amihez eddig volt felirat most nincs... (legalábbis a gépen, telefonon van, de ott meg biztos nem olvasgatok...)

A felület egy az egyben netflix lett, ami engem rohadtul zavar.

Nem tetszik!

2022. márc. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mivel rosszabb, ha netflixes felület lett? Egyébként nem sikerült utánozni a netflixet, mert ott ha rámegyek a filmre felugrik a tartalma, korhatára. A hbo-én pedig nem
2022. márc. 11. 10:26
 5/8 anonim ***** válasza:

MAX-ban most több a régebbi sorozat, film...

de

... HBO GO-t több eszközön lehetett nézni, pl a hálóban és a nappaliban is a tv-n. Erre a MAX csak 1 eszközös, ha szobát váltasz lépj ki majd a másik tv-n full be (emailcím+jelszó). Teljesen abszurd. Le is mondtuk a szolgáltatást (nem közvetlen előfizetés volt, hanem szolgáltatón keresztül). Most filózunk legyen-e közvetlen előfizetés. De kb felesleges, ott vannak a letöltő oldalak.

2022. márc. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös, ez érdekes. Nekem pl tökéletesen működik az ide-oda lépegetés. Simán be vagyok jelentkezve 2 TV-n, telefonon, laptopon és családon belül még legalább 5 helyen. Sosem kellett ki-, be jelentkezgetni, ha valahol nézni akartam (legalább is eddig).


Amúgy én azóta, mióta MAX lett, netflixet pl. nem is néztem. Nekem sokkal jobban bejön az egész. Sokkal több a tartalom, mint a GO-n és sok minden magyar. A napokban volt egy üzenet váltásom az ügyfélszolgálattal és azt az infót kaptam, hogy hamarosan még több szinkronos tartalom lesz elérhető.

2022. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6)

Szolgáltatón keresztül nem műxik, csak ahogy fentebb írtam. Megreklamáltuk, semmi változás, szemrebbenés nélkül ráfogták a HBO-ra 🤣

De közvetlen előfizetést végül megszavaztuk és azóta gond nélkül műxik több eszközön is 1xre.

Innen üzenem a szolgáltatónak: hm, milyen érdekes...🤥

2022. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Melyik szolgáltatónál vagy?
2022. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!