Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legijesztőbb horrorfi...

Ilballodellavita kérdése:

Melyik a legijesztőbb horrorfilm, amit valaha láttatok?

Figyelt kérdés
Ijesztő alatt nem azt értem, melyikben van a legtöbb jumpscare, hanem ami a lelkedig hatolt, morbid volt.

2022. márc. 14. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
A horrorfilmek általában irreálisak, ezért nem tudnak nyomot hagyni bennem. Ellenben az élethűbb thrillerek igen. De ami a legnagyobb nyomot hagyta bennem, az a Whiplash volt. Lehet, hogy most páran röhögni fognak, de az a film akkora pszichoterror J.K. Simmons karakterével, hogy konkrétan a volt szakács tanáromra emlékeztetett és visszatért a múlt...
2022. márc. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A démonos filmek általában. A Démonok között első része pl pont azért tetszett mert nem mutatták végig hogy ki az ellenség hanem csak ilyen utalások egy két árnyék hármas kopogások megálló órák stb. Amikor Lorraine belép a család házába és feszülten figyeli a gyerekeket meg az anyát ahogy hozzájuk tapad a démon az eléggé nyomasztó meg amikor az édesanya lemegy a pincébe és becsukódik az ajtó aztán egy gyufával próbál fényt csinálni de a háta mögül kinyúlik két kéz és tapsol. Szóval eléggé jól össze van rakva és tartja a feszültséget a film. Valamint rádob az is hogy valós események alapján készült. Ez az egyetlen olyan filmsorozat még ha ki is van színezve rendesen hogy egy viszonylag azért ismert és elfogadott párosról szól akinek a véleményét még egy bíróság is számításba vett. Azért ez elég nagy szó lássuk be hogy a bíróságra bemész és bizonyítod vagy legalábbis olyan dolgokat mutatsz be amin a bíró és az esküdtek elgondolkodnak és mivel nem tudnak rá magyarázatot adni lecsökkentik jelentősen a büntetés mértékét.
2022. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ami a lelkemig hatolt és morbid volt és rá jöttem, hogy miért írták annyian, hogy ne nézzem meg az a Szerb film és az Emberi százlábú volt. Talán még a Tusk Kb ez a 3 legbetegebb film (számomra). Az ilyen démonos meg ehhez hasonló filmek ezekhez képest nem tudnak a lelkemig hatolni.
2022. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt az ördög elvinne
2022. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább a pszichotrillerek fognak meg.Ilyen volt a:Hetedik.
2022. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Horror műfajt nem kedvelem, én is inkább a thrillerekre szavazok, mint pl. az Eden Lake, amin nehezen tudtam túltenni magam lelkileg.
2022. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Ördögűző (1973) horror az egyik kedvencem
2022. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Megszólít az éjszaka és a Jákob lajtorjája(az talán nem annyira ijesztő, de jó kis film)
2022. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!