Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van aki még vesz eredeti, új...

Gublug kérdése:

Van aki még vesz eredeti, új állapotú de egyszer használt, vagy új állapotú bontatlan film DVD-ket?

Figyelt kérdés
Hogy lehet megszabadulni a DVD-ktől, hogy haszna is legyen nem csak nekem, de másnak is belőle?

2022. márc. 14. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Minek? Meg amit torrentrol toltok le, az is jobb minosegu, hiaba van ujratomoritve.


A tokokat konnyebben eladod, mint magukat a lemezeket.

2022. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ajánld fel ingyen, kb ez a elgegyszerűbb, fizetni nem angyon fognak már érte, de lehet valakinek örömet szerzel vele akinek van lejátszó hozzá.
2022. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy halommal. Rengeteg bontatlan is. Azt találtam ki, hogy amikor majd ráérek, és jó idő lesz, kiváncsiságból kitelepülök a helyi piacra. A helypénz csak összejön!
2022. márc. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1.-es: jogos, és tudom is! Nem meggazdagodni akartam rajta, csak simán csere berét folytatni, akár könyvekért cserébe is.

A tokokat, hogy adom el?


2.-es: Erre gondoltam alapból, csak tudod vannak ezek a hiénák akik mindenre lecsapnak ami ingyen van megfosztva azokat akiknek tényleg örömet okozna.

2022. márc. 14. 17:18
 5/14 A kérdező kommentje:
3.: :D Sok sikert :D
2022. márc. 14. 17:18
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod, beszámolok majd a tapasztalaimról.
2022. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-os: Persze, kérlek. :D Én ugyan ki nem állnék :) de ha ilyen vállalkozó szellemű vagy, sok sikert!
2022. márc. 14. 17:53
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem teljesen így van, hogy a DVD-k már eladhatatlanok: pl. magam is meglepődtem rajta, de a Bud Spencer DVD-k nagyon szépen tartják az árukat és még el is adhatóak :-)
2022. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8-as: Én is észrevettem. Nem értem, hogy miért. De nekem ilyenek nincsenek.
2022. márc. 15. 17:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Előfordul, kb. 2 éve még én is vettem egy-kettőt a helyi bolhapiacon, 500 ft körül adták darabját.
2022. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!