Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A nagy pénzrablásban az...

A nagy pénzrablásban az 5/9-ben a tőkehalas estén csak engem zavart, hogy kihagyták Nairobit?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy letudták annyival, hogy alszik mert ő megbízható. Szerintem Nairobi pont nem az az ember, aki alszik amikor a többiek buliznak. Tudom, hogy necces lett volna visszahívni Alba Florest, mert sok más dolga volt, de erre az egy jelenetre szerintem valahogy csak megoldhatta volna, vagy ha mégsem, kitalálhattak volna valami ennél kreatívabbat, hogy miért nincs ott. Aztán lehet, hogy ez csak engem zavart ennyire, mert ő volt a kedvencem és hiányzott😂

2022. márc. 15. 10:37
 1/3 anonim válasza:
70%
Őszintén nekem Alba a kedvenc színésznőm, szóval nehéz volt túltenni magam rajta, hogy az ő karaktere (sincs) már a sorozat végén. Viszont az a jelenet főleg érthetetlen volt így igen. Nekem is elég furcsa, hogy mindenkit kb vissza tudtak hívni legalább kicsit miután a karakterét már kiírták, kivéve őt. (Leszámítva azt az egy picit jelenetet az utolsó évadban, de én ennél többet reméltem.)
2022. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csak őt nem hívták vissza, hanem asszem Moszkva és Oslo sem volt ott, igaz az ő karakterüket már a 2. évadban kiírták.
2023. febr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De az más, mert ők halottak voltak, amikor tervezték a második rablást. Nairobi nem. És az akkor még élők közül egyedül Nairobi nem volt ott, de nem is az a baj, hanem a magyarázat amit adtak rá. Nairobi lenne az első aki benne lenne egy ilyen buliban, tuti nem aludná át🥲
2023. febr. 4. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!