Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ehhez hasonló drámák?

Ehhez hasonló drámák?

Figyelt kérdés

Nem kell hogy sok szálon fusson a torténet, csak a szerelmi szál legyen hasonló:)


Kínai, Japán és Koreai drámákra várok!

Youth (kínai, foleg a szerelmi szálhoz hasonlóra gondolok)

Well Intended love

kimi wa petto

A Story to tell when you first fall in love

This man is the biggest mistake of my life

It's disgusting to call this love (ez egy anime, de ehhez hasonló drámák esetleg? )

Elore is koszonom a válaszokat!!!!



2022. márc. 15. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk LEÍRNÁD, hogy mi a fenét is akarsz pontosan, az is tudna válaszolni, aki nem ismeri, amiket felsoroltál...
2022. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

figgyelj ha nem ismered oket akkor vagy ne valaszolj nem fogok megharagudni

csak ne legyélj RUDE

2022. márc. 15. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Udvariatlan*. Magyarul nem tudsz?
2022. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nee, helaas ik spreek geen Hongaars meer. Ja het spijt me echt.
2022. márc. 15. 21:35
 5/7 A kérdező kommentje:
真的吗? 我没有意识到这一点。
2022. márc. 15. 21:37
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocs de nem értettem miért zavart annyira hogy így tettem fel a kérdést. Biztos nagyon szerettél volna nekem segíteni, de várj én nem is tudok magyarul oh i am so sorry i will continue in English. Alright, so what i'm trying to say is that you don't have to be so enthousiast that you will sound Rude. Than you don't need to answer me. I'm not mad, okay maybe a bit, but don't forget not because you couldn't help me:)

At least you can practice English and i could practice Hungarian.

매우 감사합니다.

2022. márc. 15. 21:44
 7/7 A kérdező kommentje:
OMG. I just realized that i made some mistakes in my English as well. NOOO I can't even speak English correctly. :)))
2022. márc. 15. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!