Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elfelejtettem a film címét,val...

Elfelejtettem a film címét,valaki esetleg tudja?

Figyelt kérdés

A filmben van két lány akik barátnők,meg ismerkednek 2 ismeretlen sráccal akik el rabolják őket.Az egyik srác a kettő közül asztmás volt (bár ez nem tudom miért fontos)Ezek után a két ismeretlen srác valami fura helyre viszik ahol rajtuk kívül még sok lány van.A lányokat meg fürdetik majd pucèron le fotózák őket.Ezek után fel töltik a lányokról készült képeket valami oldalról ahol prostituáltként árulják őket.A lányok keresésben a rendőrök nem sokat tesznek de egy elrabolt lányokról szóló szövetkezet, segít az egyik lány anyukájának.A lányokat hotel szobákban tartották utána mivel az ügyfelek is oda érkeztek.A lány anyukája valahogy meg tudta ezt és leszbikusnak álcázva magát be jut ügyfélként.Ezek utána megmentik a lányokat és vége.



Nagyon örülnék ha valaki tudná a címét,napok óta ezt a filmet keresem.Előre is köszönöm<3



2022. márc. 16. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az amit keresel, de érdekes, "Hat töltény ára". Az ember kereskedők elrabolnak egy szőke tini lányt, a szülei pedig szembe szállnak az emberrablókkal, mert a zsaruk nem csinálnak semmit. A többit nem spoilerezem, arra az esetre, ha nem szereted. Nekem minden esetre tetszet, kivéve az, ahogy megöltek benne valakit.
2022. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jól van ez így? ***** válasza:
100%
Veszélyes külváros (Stolen from Suburbia) (2015)
2022. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!