Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Markyfilms csak szerintem...

Fehér Tamás kérdése:

Markyfilms csak szerintem csinál király videókat? Mint pl az igaz hamis sorozat, vagy amikor elhagyatott helyekre mennek. Szeretem a szellemes videóit szoktam is borzongni. Van hozzá hasonló horror csatorna aki olyasmi mint marky?

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 20:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Én is imádom marky videót kedvenc videósom már 2 éve követem a munkásságát! Főleg amikor elhagyatott helyekre mennek azokat főként imádom!
2022. máj. 8. 01:01
 2/4 A kérdező kommentje:
Marky igazából egyedi igaz hamis videókkal ilyesmi, és n igazán van ugyan ilyen videós csak hasonló próbáld meg paulstreetet is bár ő már nem igazán videózik
2022. máj. 8. 01:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de egy csökkentett habzású Paul street. Még a szavajárása is hasonló: "üdvözlök mindenkit srácok és lányok", "nem is szaporítom tovább a szót".

Az elhagyatott helyeken készült videóiban nem történik semmi extra.

A paravideók közül kis túlzással, de nincs olyan videója amit ne láttam volna előzőleg paul streetnél vagy paxelnél.

Az igaz/hamist amit más videósok is csináltak valószínűleg a Rejtélyes igazságok című régi tv-s sorozat copyja.

2022. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 actionhelp válasza:
40%

Paulstreet meg egy szefistúdió copy... Egyébként marky egyáltalán nem hasonlít paulstreetre maximum a téma amivel foglalkoznak!

Szerintem az elhagyatott helyes videói nagyon izgalmasak pl most amiben egy kórházba mentek be szerintem hihetetlen jó lett!


Paxel már nem is paranormális dolgokról csinál videót hanem rejtélyes esetekről! :)

Már bármit is csinál az copy? Enyni erővel mindenki copyzik mindenkit mert paulstreet videói 80%-a külföldről van! Szóval ennyit erről.

Ha annyira rossz lenne marky tartalma akkor nem lenne ennyi követője az én részemről szólván.

Én még mindig kitartok amellett hogy egy jó videós és sokkal több figyelmet érdemel!

2022. aug. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!