Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gilmore Girls S3E17 részében,...

Gilmore Girls S3E17 részében, mi alapján dől el, hogy Rory a Yale-re megy?

Figyelt kérdés
mert ez nem derül ki csak vacillál, és a rész végén, ki van díszítve, feltételezhetően az anyja által a szobája csupa Y, meg Yale-es dísszel

2022. márc. 26. 00:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, hozott egy racionális döntést.

A Harvard egy gyerekkori álom volt, és bár többször elhangzik, hogy senki felől semmi nyomást nem kap, mégsem érdekli más egyetem, még csak tájékozódás miatt sem.

Aztán a nagyapja csellel elviszi, ami miatt ugyan mindenki haragszik Richardra, de végre ráébred, hogy más egyetem is lehet jó.

Valamint, ha jól emlékszem, egyszer mintha mondaná, hogy a Yale-ről könnyebben hazajár majd, közelebb van.

2022. márc. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
Az alapján hogy Luke fején fordítva vagy rendesen van-e a baseball sapka.
2022. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
akkor nem derül ki
2022. márc. 26. 23:21
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Írt egy pro-kontra listát is, ahol a Yale nyert.
2022. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
de mirnem lett kimondva????????
2022. ápr. 1. 23:04
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Lorelai és Rory állnak a pro-kontra lista előtt és akkor mondja Lorelai, hogy Yale, mert annak több van a pro alatt, mire Rory mindja, hogy de a szobája díazkete nem ezt sugallja, mireLorelai kicseréli.

Nézd meg az epizódot, ahol leég a szálló, azt hiszem abban volt.

2022. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
bizony abban de erre már nem emlékszem, már nem tudom megnézni mert már a kövi évadot nézem
2022. ápr. 22. 01:23
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egy sorozatban mindent kimondani. Rory csak a Harvardra koncetrált, mert kiskorában azt találta ki, de mikor felveszik több helyre, a Yale jön ki győztesen. Akkor már nem vacilál, csak nem meri bevallani magának sem, hogy oda akar menni. De lejön a beszélgetésből, hogy azt szeretné. Ezért is dekorálja át Lor a szobát.
2022. jún. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, javítsatok ki, de nem azért berögződése Rorynak a Harvard, mert Lorelai akart oda menni? Csak nem jött össze Rory miatt. És azért nem meri először a Yale-t valasztani, mert nem akarja megbántani Lorelait.
2022. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
na ez érdekes
2022. okt. 8. 00:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!