Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A két sci fi sorozatnál...

A két sci fi sorozatnál melyiket szeretitek jobban a Quantum leap-ot vagy a csillagkaput?

Figyelt kérdés

És miért?

Én jobban szeretem a csillagkaput mert ingergazdagabb és sokkal látványosabb....



2022. márc. 26. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos még egyiket sem láttam
2022. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
CsK
2022. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csillagkapu

Én az egyiptomi mitológiás téma miatt kezdtem nézni és kb. addig tetszett, amíg erre épített a sorozat.

Aztán behozták a felemelkedést, meg hasonló hülyeségeket. Szóval nem mondanám ezért, hogy imádom a sorozatot, de ha választani kéne, akkor inkább Csillagkapu, de abból is inkább csak az első pár évad. Amúgy meg inkább a 94-es film mindenek felett. Kár, hogy Emmerich nem tud neki normális folytatást csinálni, a sorozatok meg kikerülhetnének a kánonból.

2022. márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csillagkapu, a Quantum Leap valahogy nem fogott meg, amikor még adták a tévében, de ma már nosztalgikus rá visszagondolni.
2022. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es amúgy igazad van,nem rossz a quabtum leap, de a csk látványra, történetre, hangulatra, és valamint gyógyító dolgaival messze felülmúlja a qunatum lapot...
2022. szept. 11. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!