Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Fekete Tükör (Black Mirror)...

A Fekete Tükör (Black Mirror) fehér medve című részében mennyire volt meglepő a fordulat a végén?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el nézni a Black Mirrort. A második évad második része a fehér medve címet viseli. Az a baj, hogy mielőtt megnéztem volna, a haverom sikeresen elspoilerezte nekem, így sajnos már első pillanattól tudtam, hogy hova fog kifutni az egész. De kíváncsi vagyok, hogy mások hogy álltak hozzá, mikor először látták, és nem tudtak semmit. Mennyire lepődtetek a nagy fordulaton? Sejtettétek, hogy ki lehet a csaj valójában?

2022. márc. 29. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom késői válasz, de én nem sejtettem egyáltalán semmit. Simán elhittem, hogy valami vírus terjedt el, amelynek hatására minden ember ilyen lett, mert ettől a sorozattól bármi kitelik. Azonban a fordulaton nagyon meglepődtem. Emiatt a fordulat miatt kedvenc részem lett a sorozatból amíg nem láttam a "Playtest" címűt. Ha valami, az nagyon mindfuck volt.
2023. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azalatt a rész alatt csak pislogtam, hogy itt most mi van??! Meg mi bajuk van szerencsétlen nővel. Az nyilvánvaló volt az elejétől, hogy meg van rendezve, de hogy ezért basszus...
2023. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Csak nem láttam értelmét, mert a nőnek nem rosszabb ezt sokszor átélni mint egyszer, mert az előzőeket elfelejti.
2023. júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szinte minden rész az emberi elme rossz oldalairól szól, amikor szenvedünk az elménktől. Pl. Kussolj, és táncolj, vagy játékteszt. A sorozat az elménk látszólagos uralmának a felismerésére ösztönöz.
2023. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán, csak végre magyarázatot kaptunk, hogy miért akarják megölni, miért videóznak, mi a Fehér medve, majd amikor kinyílt a színpad, hogy mi a cel és ki a lány.

#3 Ő tényleg "csak egyszer éli át", viszont minél többen részt vehetnek ebben az "élményben"...

febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!