Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Northman (Az északi) vagy...

Simon Petrikov kérdése:

The Northman (Az északi) vagy Top Gun: Maverick?

Figyelt kérdés
Melyiket néznéd inkább moziban amikor majd mennek moziban?

2022. ápr. 1. 12:39
A kérdező szavazást indított:
The Northman (Az északi)
Top Gun: Maverick
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az év legjobban várt filmje a The Northman, a rendező elnyerte a bizalmamat a korábbi filmjeivel, a színészek ígéretesek és az egyik kedvenc témámat dolgozza fel.
2022. ápr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Northman
2022. ápr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
96%
Nagyon más kategória. Én tegnap néztem meg a Top Gun-t és szerintem az elmúlt évek legjobb filmje. Vétek lenne kihagyni.
2022. máj. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noir76 válasza:
100%
Top Gun egyértelműen. És nem csalódtam!
2022. máj. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Őszinte leszek én láttam a Top Gun és hát átlagos Hollywoody film semmi extra, minden megtalálható benne amitől átlagos lesz: átlagos történet, fordulatok és jelenetek, szerintem a karakterek sem lettek jók, látvány filmnek jó de ha többet akarsz ennél akkor nem éri meg, míg az Északi tartogathat többet mint egy egyszerű látvány film még nem néztem meg de érdekel.
2022. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úristen 5. Te aztán nem mélyülsz bele egy filmbe se úgy érzem :D

Egyáltalán nem is érted akkor a film lényegét.. Nem érted a film üzenetét és azt se, hogy az elmúlt 10 év szerintem egyik leglátványosabb és legmozisabb filmje lett.. :D

2022. szept. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#6 nem erről van szó, csak vannak ennél jobb meg érdekesebb filmek ennyire egyszerű. Az üzenetet amit át akart adni azt pedig 1000-szer hallottam más Amerikai alkotásokban, de szerintem te is. Első alkalomkor még oké de többedjére unalmas lesz. A vizualitás terén pedig az Avatar 2 jobban bejött na az tényleg olyan ahol el tud veszni az ember legalábbis nekem. Amilyen szempontból tetszett az az volt, hogy ez volt első olyan filmem ahol konkrétan megtudtam jósolni előre, hogy mi fog történni. Úgyhogy egy fajta élményt nekem is adott:DDD
dec. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!