Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajanlanatok nekem valami jó...

Ajanlanatok nekem valami jó Netflixes sorit vagy filmet?

Figyelt kérdés

Mindenevo vagyok, minden kategória erdekel, de mar rengeteget lattam. Csak Netflixes es esetleg youtubeos erdekel, mert a tvmen csak azok vannak rajta.

Kedvenc kategóriák egyébként: családi, thriller, vigjatek



2022. ápr. 5. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Netflixes: Nő a házban szemben az utca másik oldalán a lánnyal az ablakban


Kicsit furcsa a címe, de nagyon jó sorozat. 1 évados, de összesen kb 2-3 óra az egész sorozat. Horror paródia-thriller szerűség.

2022. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már néztem azt de a címe elriasztott😊de akkor megnézem, köszi szépen!!!
2022. ápr. 7. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Uuu meg kell nézned az Anne E-vel a végén - t igaz magyarul nincsen, de ajánlom, igazából nem a te mufajodhol kapcsolódik(amiket leirtal) de arrok szol lenyegeben h egy arva gyereket orogbefogadnak es ezzel piszkaljak a suliban meg minden és van egy srac aki ahhww nagyon aranyos, m1 nézd meg ha még nem láttad!!


Vígjáték kategoriaban meg ajanlom a modern család - ot, nagyon jo, de nemtudom h fent e van netflixen vagy youtubeon

2022. ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a modern családot szoktam nézni comedyn, de az anne az tetszik ahogy leírod, megnézem majd ha fent van netflixen😊

Egyébként 1es most vegeztem ki, nagyon tetszett koszi szepen!!🥰

2022. ápr. 17. 03:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!