Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha Palpatine nem hal erőszakos...

Ha Palpatine nem hal erőszakos halált, akkor "természetes módon" örökké élt volna?

Figyelt kérdés
Tehát ha nem pusztítják el, hanem háborítatlanul él, akkor mivel ismerte Darth Plagueis titkát, ő örökké élt volna? Vagy egy hosszabb idő után így is-úgy is meghalt volna?

2022. ápr. 7. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Melyik halálára gondolsz az eredetire vagy a dizni halálra? Mert nem mindegy
2022. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Honnan veszed, hogy meghalt? Szerintem még nincs elég bőr lehúzva róla, még legalább háromszor kiderülhet, hogy él valahol. Ne felejtsd el, hogy egy white savior komplexusos fehér nő intézte el, viszont az ő csillaguk is leáldozóban van Hollywoodban.

Szerintem Palpi addig nem lesz halott, amíg nem egy fekete, transzi jedimester el nem intézi.

Szerintem elég problematikus üzenet az, hogy a fehérek mentik meg a világot és győzik le a diktátort.

2022. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2# na azért a ray se volt holmi átlag fehér nő.


Mindenhez IS ért a "férfiak" tapadnak rá, a legjobbaktól tanul, legyőzi a galaxis legerősebb emberét aki a halálból is vissza jött.

2022. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Kánonban és a bővített univerzumban (legendák) klón testet használt a visszatérésre, ezzel is kísérletezett, tehát nem, nem élt volna örökké. Tudatosan készült az új test létrehozására.
2022. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Vannak már olyan sorozat filmek, ahol a tudatot feltöltik egy kis nyakba rögzíthető ketyerébe és hogyha a test rongálódik, vagy megsemmisül, a tudatról másolat készül és betölthető egy új testbe...akkor néhány ezer évvel később a Star Wars világába ez már csak egy alap játékszer lehet a kiváltságosak számára, de az már egy másik kérdés, hogy ezáltal a folyamat által mennyire maradhat valaki ugyan az a személy. A testünk eléggé meghatároz bennünket szerintem úgyhogy még ha egy klónba is töltötte magát újra; már nem lesz/lehet ugyan olyan.
2022. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5# ő egy erőhasznäló volt nem is akármilyen képességekkel neki csak a klón test létrehozäsära kelett technológia az erővel ültette át a tudatát
2022. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát szerintem ez a Darth Plagueis történet, hogy ő tudott a halálból feltámasztani valamit csak egy ilyen mese lehetett, hogy Anakint átállítsa a sötét oldalra. Ha igaz, akkor meg az én gondolataim alapján saját magukat nem tudják "feléleszteni"... De ezen én is gondolkoztam
2022. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7# a saját tudatát ültette át a zuhanása közben a már meglévő klón testbe ez a hivatalos kánon magyarázat
2022. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem maradjunk annyiban, hogy Palpatine és Luke Skywalker egy és ugyan az a személy-.
2022. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!