Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Manapság mennyit ér egy...

Manapság mennyit ér egy eredeti magyar nyelvű vhs videókazetta egy gyűjtőnek?(darabonként) Kb mennyibe mennek?

Figyelt kérdés

5 zsáknyi eredeti vhs videókazettáim vannak csak azért kérdezem.

Nyilván lejárt már régen az idejük,akiket nem érdekel azoknak egy ft-ot sem ér mert idejét múlt.

Azért kérdeztem úgy, hogy a gyűjtőknek mennyit ér.



2022. ápr. 11. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kb semmit. Olyan sok idő nem telt el, hogy felértékelődjön és ahogy írtad, lejárt az idejük. Majd biztos lesz 20-30-40 év múlva olyan időszak, amikor visszajön a divatba, mint a lemezjátszók, mert hangulatos, retro, nosztalgikus lesz a használata, de most nem hiszem, hogy pénzzé tudod tenni. Ha mindenképpen meg akarsz szabadulni tőlük mostanában és nem ingyen adod, akkor hirdesd meg egyben elvihetőre pár ezerért.
2022. ápr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma adtam el 5 db-ot 13500 ft-ért
2022. ápr. 14. 23:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Az igen. Akkor gratulálok hozzá! Nem félrevezetni akartalak.
2022. ápr. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyes ritkább kazik megérnek 8-10 ezret is. Igazából nagyon eltérő az áruk. Függ attól is, hogy hanyadik kiadás, mert általában az első kiadás mindig a legértértékesebb, illetve milyen állapotú a kazetta,a doboz és a borító. Mennyire ritka maga a film, stb.


Ezt a videót ajánlanám megnézésre a témában: https://www.youtube.com/watch?v=2Bd1coTBuhM

2022. ápr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!