Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy különc srác feljegyzései...

Egy különc srác feljegyzései film élvezhető egy fiú számára?

Figyelt kérdés
Tekintettel arra, hogy ez egy love story tudomásom szerint.

2022. ápr. 16. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel alapvetően egy srác van a középpontban, szerintem lehet vele azonosulni, és én nem is mondanám tipikus love story filmnek. Viszonylag sok témát érint ami egy visszahúzódóbb sráccal megeshet egy suliban, de nem a sablonos amerikai szex-buli-népszerűség vonalon, és nem is a szerelem vonalán mozog minden, sokkal inkább egy társasági beilleszkedés, barátság vonalon. Ha picit introvertáltabb beállítottságú vagy, és szereted a nem annyira sablonos, kicsit szomorkásabb filmeket tetszhet neked.


Én többször is láttam, szerintem remek film, az már csak bónusz hogy a soundtrackje is annyira csodásan beleillik az ízlésembe, hogy hihetetlen.

Azt hiszem 22 éves lehettem amikor először láttam, vagy valahogy így. (Mint férfi, nyilván :D)

2022. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!