Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Folytatódik még a Jóban...

Folytatódik még a Jóban Rosszban c. TV-sorozat, vagy vége van?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 16. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Vége van, ahogy a Banánok közt-nek is...
2022. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Elvileg vége van. Én már közel egy éve nem nézem a sorozatot, de olvastam, hogy a befejező epizód fogadtatása neméppen jó. Viszont már nem érné meg folytatni a sorozat forgatását, pénzelését, mert már egyre csak kissebb, és kissebb a nézőszám. Egykor a Jóban Rosszban volt a Tv2 csoport legnézettebb műsora, de mára már (Főleg amióta átrakták a Super Tv2-re) szinte a legalacsonyabb nézőszámmal rendelkezett. Valószínűleg már akkor megpecsételték a sorozat sorsát, amikor 2016-ban átrakták a Super Tv2-re, vagy amikor kiírtak belőle egy csomó jó szereplőt (Mondjuk Konrádot, vagy Balázst, Alias Tamás atyát, vagy Alízt, vagy Böbét, de még sorolhatnám). A Rolandos szálak voltak valamennyire élvezhetőek az utóbbi időben, de ennyi. Szóval szerintem végleg lezárták csütörtökön a sorozatot, és nem várható már folytatás.

2022. ápr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Véget ért, és mivel a már megírt és leforgatott epizódok után jelentették be a kaszát, nem tudtak lezárást sem írni a sorozatnak, hanem egyszerűen kifuttatták addig, amíg el nem fogytak a felvett részek. Emiatt lehetnek csalódott kommentek a neten, hiszen el lett vágva a cselekmények közepén az egész.

Az utolsó év már szappanoperás-telenovellás minőségi szinten is vállalhatatlanul rossz volt, pl. a beszélő számítógép vagy Hajdú Steve ripacskodása miatt önmaga paródiája volt.

2022. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
#3, Még bőven a forgatások közben jelentették be, hogy befejezik, lett volna idejük és lehetőségük normálisabban lezárni, de ahogyan a kommented második felében is írtad, önmaga paródiája lett. Eddig is szidták folyton a sorozatot (bár gondolom ezen emberek többsége BK rajongó volt), de ami az utóbbi időkben volt, az még ezen a szintem is kritikán aluli. Egy dolgot értek csak el ezzel, hogy senkinek sem fog hiányozni.
2022. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!