Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Klónok háborújában a fiatal...

A Klónok háborújában a fiatal Ahsoka Tano miért szerepelt kvázi félmeztelenül az első évadban?

Figyelt kérdés

[link]

Én nem vagyok prűd, sőt, de egy alapvetően gyerekeknek szánt sorozatban, egy (elvileg) kiskorú karakter esetén kicsit erősnek találom hogy bikinifelsőben meg leggingsben nyomuljon valaki. Tudom hogy Aayla Secura is így tolta a Star Wars-ban, de ő legalább felnőtt nő volt. Másban nem merült fel hogy ez kicsit érdekes? :D



2022. ápr. 19. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez ahsoka bolygójának hagyományos viselet,most a kedvedért nem változtatják meg egy faj kultúráját.
2022. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Szexi. Az egyetlen probléma, hogy már nem így öltözködik. Most is így kellene szerepelnie animációsban, élőszereplősben egyaránt.
2022. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
15%
Hát így mossák az emberek agyát... Ez IS a része !
2022. ápr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!