Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A “beast boy” és Rachel...

A “beast boy” és Rachel összejön a dc titansba??

Figyelt kérdés
Spoiler mehet. A kérdésem az hogy Rachel és a beast boy összejönnek e a netflixes dc titansban??

2022. ápr. 19. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Eddig nem volt köztük semmi, de szerintem nem is lesz, elég fiatal a Rachelt alakító színésznő, még csak most lesz 18, a Beast Boy-t alakító csávó meg már 26, de végülis a 4. évadra lehet összehoznak valamit. De mintha a készítők se tudnák eldönteni, milyen kapcsolatra hajaznak, mert látszik a karaktereken, hogy itt valami több van, mint szimpla barátság, különleges kötődésük van, de hogy így ennyi.
2022. ápr. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Update, kigugliztam a soriban a karaktereik hány évesek. Beast Boy 2003-ban, Rachel 2005-ben született, úgyhogy simán lehet valami, de basszus minek castingoltak ennyivel idősebb csávót...
2022. ápr. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Beast boyt alakito szinesz 1995-ben szuletett, Rachelt jatszo szineszno meg 2004-ben.

De szerintem latszatra nincs egetvero kulonbseg koztuk. Szerintem a kovetkezo evadra siman osszehozhatja oket a tortenet.

2022. ápr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!