Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aranyélet 2. Évad spoileres...

Aranyélet 2. Évad spoileres kérdés?

Figyelt kérdés

Már nem először látom a sorozatot, de amikor Janka leüti Endrét mindig elgondolkodtat, hogy meg lehetett-e volna menteni Enoszt, ha Attiláék tényleg elviszik Székesfehérvárra ahogy tervezték?

Elég brutál fejsérülés volt, de a kocsiban még mozgott, megfogta Attila vállát, nyöszörgött, stb...


A másik, hogy Gál Feri miért nincs egyáltalán megégve? Nagyon hirtelen belobbant az autó és biztos kellett idő, mire sikerült letépnie a lábát, hogy kiszabaduljon.



2022. ápr. 23. 11:55
 1/1 renata22 válasza:

Ezen én is agyaltam,szerintem meg lehetett volna menteni de biztos kb.egy szobanövény lett volna aki max pislogással tud kommunikálni.Meg hát ezt kimagyarázni a kórházba..


Gondolom amikor a fiatalon mutatták amikor megkapta a műlábat akkor az azutàn volt,hogy az égési sérülésekből felgyógyult, de tényleg furcsa,hogy egy heg se volt rajta soha.

2022. máj. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!