Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozat a jobb: Love,...

Melyik sorozat a jobb: Love, Victor vagy Heartstopper?

Figyelt kérdés

Nekem a Love, Victor esetében nagyon nem szimpatikus a főhős. Egy elég borzalmas embernek tartom és a párját is. Nem szimpatikus, ahogyan a kapcsolatuk kialakul. Lehet elcsépelt, de szerintem eléggé toxikusok. Míg a témák amivel foglalkozik relevánsak és a mellékkarakterek is szórakoztatóak.


A Heartstopper esetében egy normális, egészséges romantikus kapcsolat van a főszerepben (ami valamiért romantikus történetekben ritka manapság), mindenki aranyos és a problémák is fontosak és életszagúak. A mellekkarakterek többsége viszont szerintem érdektelen (persze ez még változhat).


Mindent együttvéve nekem a Heartstopper jobban tetszik, mert főleg a romantikus részek miatt nézem. Victor karaktere annyira ellenszenves a számomra, hogy a Love, Victor második évadát félbe kellett hagynom.


Ti hogyan vagytok ezzel?



2022. ápr. 24. 22:26
A kérdező szavazást indított:
Love, Victor
Heartstopper
mindkettő
egyik sem
27 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
Heartsoppert sokkal jobban szeretem, es a kovetkezo evaddal kapni fog egy kis melyseget is, ha koveti a kepregenyt
2022. máj. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!