Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Trek vagy a Star Wars...

A Star Trek vagy a Star Wars nyújt hitelesebb jövőképet?

Figyelt kérdés
Ami akár meg is történhetne/történhet a jövőben?

2022. ápr. 27. 17:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

Igazad van, de én egyszer sem mondtam, hogy nem szenvedtek hatalmas veszteségeket, annyit mondtam, hogy a vége mindegyik háborúnak szinte köztársasági győzelem lett.


Ha téged ennyire zavar hogy 10 ezer évet mondtam 40-50 ezer helyett akkor mondok 40-50 ezret, ezen ne múljon :DD Csak nem érzem fairnek, mert az 50 ezer évből 43 ezerről konkrétan SZINTE (tehát nem teljesen, SZINTE) semmit nem tudunk. Ok hogy megtudunk 1-2 dolgot a rakatákról, a jedi rendről, a köztársaságról, de a részletesebben kidolgozott része az univerzumnak a 100 éves sötétséggel, de még inkább azután kezdődik, YE 7000 után.

2022. ápr. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11# az van hogy nem is baj hogy nem tudjuk. miért? Mert a valóság is ilyen az őskorról tudunk a legkevesebbet
2022. máj. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
96%
A Star Trek univerzuma számomra sokkal hitelesebb, a Star Wars ahogy előttem is írták inkább mese szerű.
2022. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a Star Wars nem annyira hiteles, mert pl. a Coruscant-on alig lehetne élni. Ha nincs fa, nincs oxigén, senki nem kapna levegőt.
2022. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Balasa Bence ***** válasza:
28%

[link]



"Az ikonikus „Réges-régen, egy messzi-messzi galaxisban…” mondat, amely mindegyik mozi elején látható, eredetileg nem is létezett. Már csak azért sem, mert George Lucas eredetileg nem is egy messzi-messzi galaxisban és főleg nem réges-régi időkben gondolkozott. Az 1977-es Star Wars IV. - Egy új remény első forgatókönyve ugyanis sok tekintetben különbözött attól, ami végül filmtörténelmi mérföldkőként a mozikba került.



A történet a 33. században játszódott volna, a helyszín pedig a Tejútrendszer egy olyan szeglete lett volna, amelyet még nem ismerünk. Az első vázlatok között már szerepelt Luke Skywalker tábornok neve is, aki egy szamurájszerű, szupererővel rendelkező harcos volt. A Mos Eisley bázis pedig Gordon néven futott."


Nem vagyok matekzseni, de megpróbálom:

Évszázad: 3200 - 3300


Én az időszámítást megtartottam volna az eredeti tervekből.

2022. aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!