Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire ijesztő film a...

Mennyire ijesztő film a Nyolcadik utas: A halál?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 17:21
 1/6 Egyszerű huszonéves válasza:
Ijesztő, mint bármelyik szörnyes film.
2010. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Tehát: egyáltalán nem ijesztő
2010. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Kinek mi az ijesztő? Hány éves az illető? Így felnött fejjel már nem ijesztő, de gyerekként még az volt.

Például gyerekként nem mertem végignézni az Életerő (Lifeforce) című filmet, mert annyira féltem. Most már más a helyzet.

2010. szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 KÁELEF válasza:
Nekem nem tudsz mondani olyan horrorfilmet ami ijesztőleg hatna rám, de lehet hogy bennem van a hiba. :) Szerintem nem ijesztő.
2010. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A maga idejében nagyon is ijesztő volt, de mivel azóta már millió hasonló zsánerű film készült, így mára elveszítette a varázsát sajnos.
2010. szept. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik kedvenc filmem. 9 évesen láttam először és már akkor is nagyon tetszett. Szerintem a 4 Alien film közül a 2. a legjobb az a kedvencem.

Nekem nem volt régen sem ijesztő, és most sem. Akkoriban az X akták, és Twin Peaks számítottak nekem ijesztő filmnek. Na meg a Kopogtató szellem című film.

2010. szept. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!