Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok izgalmas és ijesztő...

Mondanátok izgalmas és ijesztő horror filmeket? Lehet paranormális és slasher is. A lényeg, hogy ne legyen unalmas, gagyi és bugyuta.

Figyelt kérdés

Ne legyen régi és legyen szinkronos. Rengeteget láttam eddig pl Fűrész, Démonok között, Annabelle, Rec, Wrong turn,Deborah Logan stb stb. Ezek tetszettek nagyon, hasonlókat keresek. Haverokkal néznénk, valami nagyon ütős kellene.:)

Ne linkeljetek gyakorikérdésről mert azokat már olvastam és vagy láttam ,vagy nem igazán írtak jókat.



2022. ápr. 30. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Árvaház.
2022. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Thiller-t tudok, ha az is megfelel. Nagyon izgalmas az utolsó pillanatig, viszont nem árt érettebb felnőtt lélek is hozzá, hogy mélységében is hasson. Gyermekgyilkosság, a tanárnő nyomoz, melyik diákja ölte meg a kislányát, mi történhetett és hogyan, zseniális film:


Kokuhaku (2010, japán thriller 106') :

[link]

2022. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Vampegeddon

Redneck gators

The human centipede 1-3

Virgin cheerleaders in chains

Bikini swamp girl massacre

Night of the naked dead

Bigfoot: blood trap

2022. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2022. ápr. 30. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:
"The human centipede 1-3" : nem rossz, viszont ez inkább egyfajta gyomorforgató thriller. Inkább erősen meghökkentő, mint sem ijesztegetős. Lélektana nem annyira mély, története sincs különösebb.
2022. ápr. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, undorító film, de nem pontozom le, mert nem tértem ki arra, hogy ilyeneket ne írjanak.

Most megjegyzem, hogy ne írjatok szerb film, mártírok és társait, köszönöm.

2022. ápr. 30. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!