Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit nézzek a neten?

Mit nézzek a neten?

Figyelt kérdés
Sokat betegeskedek, sok filmet, és sorozatot láttam már, de kezdem unni őket. Még az ismeretterjesztő filmeket is szeretem, de a jobbakat ezekből is láttam már. Mit lehetne nézni még? Ti mit szoktatok, ami nem film, vagy sorozat? Köszi!

#nem fim #nem sorozat
2022. máj. 1. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Koncertek,videoklipek
2022. máj. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Könyvet szoktam olvasni olyat ami érdekel (általában: egészségről szóló, vagy pszichológiával kapcsolatos témákban, meg olyanokat ami a személyes fejlődésemet segítik elő egy-egy területen).

Google Earth-ben nézem hogy milyen helyekre lenne érdemes elutazni.

Youtube-n Japán sétálós videókat szoktam nézni ( https://www.youtube.com/c/Rambalac)

Zenét hallgatok Soundcloudon (1-3 órát naponta).

Meg ugye filmeket és sorozatokat szoktam nézni de abból is olyat aminek mondanivalója is van, nem olyan akció filmre kell gondolni.

Internetes haverokkal, barátokkal írogatok Discordon, Instagramon, Messenger.

Reddit-en szoktam mémeket, vicces tartalmakat találni (meg mást is :D).

Gyakorit bújom: kérdezek, válaszolok kérdésekre(ha tudok).

Régebben rengeteg időt töltöttem animék nézésével (ebből nehezen fogy ki az ember mert rengeteg van belőle).

A többit nem írom le mert privát.

2022. máj. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
YouTube videók, ha értesz angolul, akkor szinte mindent találsz youtubon ami érdekel. Én néha szoktam nézni bűnügyi videókat, vannak creepypasták, vannak videók ahol egy személy vagy egész csoport táncol híres zenékre az is tökre király. Aztán szoktam nézni reakcióvideokat, de olyanokat amik hozzá is adnak a reakcióhoz valamit, vannak ének tanárok akik reagálnak hírességek elő fellépéseire és magyarázzák hogyan énekelnek úgy ahogy. Aztán tiktok nagyon sokat tud segíteni nyelv tanuláshoz mert nagyon sok angol videó van fent és mindig más ugrik neked ki és nagyon érdekes videók jönnek ki, ezeket pedig úgy tudod irányítani, hogy mi ugorjon ki, hogy ha valamilyen video tetszik, akkor be likolod a videót és akkor fogja tudni a app, hogy milyen videókat szeretsz.
2022. máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!