Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 90es években futott egy talán...

90es években futott egy talán antológia scifi(minden része más) sorozat, mi lehetett az?

Figyelt kérdés
Az egyik részében a szereplők a marsra utaztak, de otthon tértek magukhoz, majd a rész alatt szépen lassan rájöttek, hogy a marslakók az elméjüket manipulálva csak elhitetik velük, hogy otthon vannak...

2022. máj. 5. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Végtelen határok (outer limits)? 95-2002 közötti sci-fi antológiasorozat (az 1963-as azonos című sorozat remake-je)
2022. máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is így emlékeztem, de nem talal9m benne ezt az epizódot
2022. máj. 5. 12:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
The Twilight Zone volt az ilyen sci-fi antológia "testvér"sorozata, de az időben már nagyon kilóg (1959-64, és 2019-20-as remake). Tales from the Crypt antológia még ami 90-es évek, de az inkább horror. Az X-akták ami 90-es évek kultikus még, de az nem antológia.
2022. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Dühítő az egeszben, hogy 2000res években "megtalaltam" illetve elkaptam az epizódot a TCM-en, de nem néztem meg az újságban, mi volt az :(
2022. máj. 5. 12:41
 5/9 anonim ***** válasza:

A 3x9 rész talán? (Tempests)


Az űrhajós legénység egyik tagját megharapja valami űrpók, amitől elkezd hallucinálni.

A főszereplő dettó. Az egyik "valóságban" otthon van, de elkapott egy vírust, aminek a tünete a hallucináció, aminek nem kellene higyjen, hanem belehal. Közben ugrik a másik "valóságba", ahol épp az ellenanyagot próbálja hazaszállítani arra a betegségre (amit amúgyis csináltak), s ott is úgy néz ki, hogy az a valóság s a másikat hallucinálja. Végül utóbbit válassza, célba juttassa az ellenanyagot. De kisült, hogy mindkettő hallucináció volt, se otthon nincs, se az ellenanyag nem ért célba.

2022. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, ebben amit keresek, nincs semki ellenanyag és csoportosan vannak a "halucinációban"
2022. máj. 5. 13:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

3

Az alkonyzónának van 1985-89 között készült változata is..

2022. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hintalow ***** válasza:
100%
ESetleg még a Psi Factor-t (itthon Y-akták, a lélek határai néven futott) nézd meg, az volt még hasonló sorozat.
2022. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyik sem sajnos :(
2022. jún. 2. 23:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!