Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes megnézni a Harry Pottert?

Érdemes megnézni a Harry Pottert?

Figyelt kérdés
Minden ismerősöm azt mondja, hogy ez az egyik legjobb film, de én sose néztem meg. De lehet igazuk van? Vagy ez ilyen embertől függ? Gondolkoztam rajta, hogy lehet megkellene nézni...

2022. máj. 10. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Más is ugyanazt fogja leírni amit az ismerőseid mondanak. Vagy azt, amit te hiszel róla, és ugyanúgy nem leszel semmivel sem okosabb. Ennyi gondolkodási idő után (20+ éve jelent meg az első film, 146 perces) a legegyszerűbb ha fogod, és leülsz a film elé, és kiderül.
2022. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem "A" legjobb film, de mindenképpen érdemes, már csak kultúrtörténeti jelentősége miatt is.
2022. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ szereted-e az ilyen filmeket. A maga nemében zseniális (szerintem), én bármennyiszer meg tudnám őket nézni, de sok ember van akinek ez a műfaj nem a világa, őket is meg lehet érteni, nagybátyám például ki nem állhatja.
2022. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A filmeket annyira nem ajánlom nekem óriási csalódás inkább a könyvek.
2022. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nem olvastad a könyveket, akkor jobban fog tetszeni, esetleg lehetnek olyan dolgok, amiket nem értesz.
2022. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Csatlakozom abba a táborba amelyik azt mondja, hogy hagyd a filmeket és inkább olvasd el a könyveket.
2022. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olvastad a könyveket akor egész jó film de sok karaktert és történést ki hagynak így nem olyan kerekek a filmek.
2022. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
azon kevés filmek amiket többször is gond nélkül megnéz az ember
2022. máj. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Isti22 ***** válasza:
86%
2-essel egyetértve, ez az a kategória, amit "illik" látni. Filmművészetileg nem a legkiemelkedőbb alkotások, de sokkal korrektebbek, mint egy átlag film.
2022. máj. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Szerintem majd valamikor a nyáron megnézem a filmeket, és ha nem jönnek be, akkor megveszem az egyik könyvet, és elolvasom... Ha az se, akkor inkább hagyom.
2022. máj. 11. 17:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!