Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezt miért kell majdnem minden...

Ezt miért kell majdnem minden szappanoperába/romantikus filmbe/sorozatba belerakni?

Figyelt kérdés
A legtöbb ilyenbe belerakják azt, hogy a fiatal szerelmespár hihetetlenül összekap valamin az utcán, erre az egyik fél dúlva-fúlva elmegy, aztán mikor pár méterre eltávolodik, hirtelen elb*ssza egy autó. Erre meg mit csinál a másik? Naná, hogy sírva üvöltve rohan oda, és a karjában tartja a másik fejét, miközben annak már csak másodpercek vannak hátra az életéből. Ezt az iszonyú idegesítő klisét egyre több ilyenben látom és már a hócipőm tele van vele, miért lett ez ekkora divatbaromság az ilyen lávsztorikban? Komolyan már nem tudnak kreatívak lenni a romantikus írók sem és valami újat kitalálni?

2022. máj. 14. 19:32
 1/2 anonim válasza:
100%
ez klasszikus - bukik rá mindenki, egyszerű
2022. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is gondolkodtam már. És nem csak a mexikói sorozatokban látom ezt a klisét, hanem már a törökökben is. Engem az is idegesít ezekben egyébként, hogy tegyük fel lelőnek valakit, a körülötte lévő 20 ember nem egyből hívja a mentőket vagy segítséget, hanem inkább térdre borulnak őrjöngeni a többihez, ez idő alatt meg simán meghal akit meglőttek. Én arra tudnék gondolni hogy azt próbálják ezzel “üzenni” vagy nem is tudom, hogy ne legyünk mindig büszkék és valljuk be a másiknak hogy szeretjük, mert bármikor elveszíthetjük. Persze ez csak az én belelátásom, lehet egész egyszerűen csak tényleg nem tudnak már mit kitalálni :D
2022. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!