Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az alább kifejtett kalandfi...

Mi az alább kifejtett kalandfilm címe?

Figyelt kérdés

2-4 évvel ezelőtt láttam a TV2-n egy filmet. Szokásos kardos-íjas 'varázslós' korban játszódik, valami olyasmiről szólt hogy van egy varázslótanonc, kb a film első harmadában van varázsló iskolában, valamilyen átok (vagy valami üldözte, nem emlékszem már pontosan) miatt el kell mennie...

Sajnos régen láttam, akkor is csak egyszer úgyhogy elég homályos, főműsoridőben volt és 2 részes, jól beharangozták előre, hátha valakinek rémlik. :o


Köszi előre is!


2010. szept. 17. 19:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul fogalmaztam, nem 2 részes, de a TV2 hossza miatt 2 részesnek tüntette fel az újságban.
2010. szept. 17. 19:53
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem az is megfelel ha felsoroljátok az általatok ismert normális (=nem Harry Potter színvonalú) varázslós filmeket, hátha köztük lesz. :P
2010. szept. 17. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Merlin?
2010. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Merlin mikor volt varázsló iskolában? -.-
2010. szept. 18. 08:28
 5/7 anonim ***** válasza:
A Merlinben Mabnál tanul a fiatal Merlin, majd menekülnie kell, mert nem akar a gonosz útjára lépni. A kevés infó alapján amit adtál, akár ez is lehetne.
2010. szept. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bukowski válasza:
a földtenger kalandorai?
2010. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De Mab tanította, nem pedig varázslóiskolát indított, illetve Merlin akkor valóban elmenekült, de később nem menekült hanem harcolt ellenük.


A földtenger kalandorai talált, ez a cím eszembe nem jutott volna, nagyon szépen köszönöm. ;)

2010. szept. 19. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!