Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az online fenntlévő filmek/sor...

Az online fenntlévő filmek/sorozatok 90%-a miért csak szinkronosan van fent?

Figyelt kérdés

Egy ideig volt netflixem, volt, hogy torrenteztem, de az több idő, laptop/gép kell hozzá stb.

Ha csak szimplán mobilon meg szeretnék nézni egy filmet/sorit pl a sorozatbaraton, online filmeken...ilyen oldalakon, legtobbszor csak szinkronosan vannak fenn. Ez nagyon idegesito... nincs valasztasi lehetoseg. Miert nem toltik fel szinkronosan is, es felirattal is?

Miert hiszi azt a magyar nep, hogy egy eredeti hangot elronto szinkronizalt hanggal elvezhetobb a film? Engem sokszor idegesit, hogy komolyan, ha nem fizetek elo netflixre, konkretan nem tudok kb egy filmet se megnezni eredeti hangon.

Mas orszagokban nem ilyen felkapott, nepszeru a szinkronizalas. Nalunk miert? Az eredeti hang ezerszer jobb, a masik meg az,hogy igy a kutya nem fog megtanulni kulonbozo nyelveket, ha mindent szinkronizalunk



2022. máj. 16. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem inkább a mozifilmek miatt készülnek szinkronok, hogy a kicsik is megértsék popcorn evés közben.
2022. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
A mozi hajnalán is volt, hogy a filmek jelentős részének magyar nyelven kell megszólalnia. Nem tudom ez él-e még, talán már nem, de az emberek megszokták. Több film moziba kerül szinkronosan és eredeti nyelven is, a szinkronosra lényegesen többen váltanak jegyet. A Netflixen pont hogy sokáig nem volt szinkron és azért nem terjedt el, de most ia nyugodtan átkapcsolhatod eredeti nyelvre, minden filmet és sorozatot meg tudsz nézni ott így. Meg mint mondtam, a megfelelő mozikban is tudsz eredeti nyelven filmet nézni, válts rájuk jegyet, hogy a filmforgalmazók lássák, hogy van igény rá, mert tőlük függ, hogy bemutatják-e nálunk eredeti nyelven vagy sem. A kétes oldalakon meg az van ami.
2022. máj. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Ez van.azért kemény jogy még torrentezni is lusta vagy.
2022. máj. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérjél meg valakit, akinek van Ncore, hogy töltögessen neked!
2022. máj. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A filmpapa online film oldalon a legtöbb film és sorozat lejátszóján átkapcsolható a hangsáv és a felirat is.
2023. márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!