Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Predator filmekhez kellenek...

Predator filmekhez kellenek az Alien vs. Predator filmek is? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Bepótolom a Predator filmeket viszont az Alien vs. Predator nem érdekel.

Azok is ugyanúgy a franchise része sztori szempontjából? Tehát pl a folytatásokban szó esik róluk vagy azok nélkül is simán végig lehet nézni anélkül, hogy bármit is ne értsek?!


2022. máj. 17. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Predátor második részében van egy Alien koponya, ami utal arra, hogy egy univerzumban élnek, s hogy vadásznak rájuk is. Egyéb esetre nem emlékszem, hogy megjelentek volna; az új filmben se utaltak rájuk emlékeim szerint, bár asszem csak a második film történéseiről tudhatott a sereg.
2022. máj. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egyesnek igaza van. De én azon kevesek közé tartozom akiknek teccettek az AvP filmek még a második is. De ha nem érdekel ne nézd meg. Egyébként hogyhoggy még nem láttad? nagyon fiatal vagy vagy mi?!
2022. máj. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Igazából lóf#sz sztori nincs ezekben, nincs mit nem érteni.
2022. máj. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A legelső Predator teljesen független film, semmi utalás nincs benne. Később a folytatásban kezdték csak összeboronálni a sztorikat.

De még a Predator 2 is teljesen élvezhető önmagában is, ott is csak minimális áthallás van, ahogy előttem is írták. (Bár szerintem jóval gyengébb film mint az 1.)

2022. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egyszerűen csak kimaradtak eddig és most nézem (pótolom) őket. Sok filmet láttam már, de minden ismertebb filmet rengeteg idő megnézni.


Köszi a válaszokat.

2022. máj. 17. 11:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó film a Predator.Viszont nincs különösebben bonyolult története.A ragadozó vadászik Schwarzeneggere és csapatára.És lényegében ennyi a sztori.
2022. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Külön franchise a kettő. AvP-ből viszont ajánlom az elsőt, ami az Antarktikán játszódik, jó a sztori, meg a kivitelezés, jók a színészek. A második rész az nem lett túl jó.
2022. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még a mostanit is, de az AvP-t nem fogom már megnézni. Igazából nem kötöttek le nagyon a Predator filmek. Ha számszerűsítenem kellene akkor az első részre 7-et adnék. Ezt bírtam amúgy, jó volt a hangulata, menő karakterek, ami egy jó akció alapja, de alapból nem vagyok nagy akció fan, úgyhogy nekem kicsit lapos volt és a vége eléggé tulzó. Egész végig mindenkit azonnal megölt a Predator, kegyetlen volt és SOKKAL keményebb, mint egy egész csapat. Aztán Swarcit meg kb simogatta, ő volt a főszereplő, nem halhatott meg és szerintem gyenge volt a kivitelezése. Lebutították a Predatort a végére, hogy olyan kimenetele legyen, amilyen. De amúgy élveztem, nem szidni akarom.


Viszont a 2. rész az én szememben értékelhetetlen, még a B filmek között is gyenge, arra 2-est adtam. A 2010-esre 5-öt, igazából ez sem volt vészes, csak sajnos semmi újat nem mutatott és gyengébb, mint az első. A 2018-asra pedig 3-at. A stílus is más és totál gagyi az egész, annyi, hogy a minősége jobb, mint a második résznek, ezért adok eggyel nagyobbat rá.


Persze nem kell velem egyetérteni, csak gondoltam leírom a gondolataimat, hátha valakit érdekel innen, mert gondolom páran azért szeretitek a szériát, mégis csak egy klasszikusról van szó.


Amúgy az Alienből az első rész nagyon tetszett, de utána a többi abból sem nagyon, a Prometheus újító hangulata/stílusa mondjuk bejött, de sajnos ott sem lett jó a folytatás. De az Alien 2-3-4. szintén nagyon elment akció irányba, ami alapból nem baj, csak mint írtam, nem vagyok akció fan. Az első pont ezért tetszett. Az borzongató volt. :)


Köszi mindenkinek, aki ezt elolvasta!

2022. máj. 25. 13:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Én az AvsP-t nagyon szerettem. A 2. már nem jött be annyira. a Svarcis meg a Gloveres mások voltak ugye (régebbiek is), de azok is betaláltak. A 2010-es is hozott valami újat, annak ellenére, hogy nem váltotta be a reményeket. A legutóbbi meg talán a leggyengébb lett. A látvány meg volt, de kevés lett. Talán a mostani majd...
2022. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 2010-es tipikusan moziban nézős film. Én ott láttam először és nekem nagy élmény volt.
2022. jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!