Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tinálatok működik a sorozatbar...

Tinálatok működik a sorozatbarát, tudtok nézni rajta sorozatokat?

Figyelt kérdés

Én akármelyik sorozatnál akármelyik epizódnál akármelyik linkre megyek rá, hibaüzenetet kapok. Próbáltam már többféle böngészőt is, adblockot is kikapcsolni, de semmi változás. És ez így van kb. 2 napja.

Ami érdekes, hogy csak a laptopomon. A telefonomon megnyílnak és elindulnak a dolgok. Mi lehet az oka?


2022. máj. 19. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam működik. Próbáld meg, hogy törlöd előzményeket stb. hátha.
2022. máj. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1: Nem használ semmit. És ahogy írom, egyik böngészővel sem.

Talán a vírusírtónak van valami köze hozzá. Ha igen, dunsztom nincs, mit kell állítani. Azt értelemszerűen nem akarom kipróbálni, hogy kinyomom a vírusirtást, és úgy megyek rá a sorozatbarátra.

2022. máj. 19. 09:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a vírus irtó az oka, akkor csak akkor fog működni ha teljesen kikapcsolod.
2022. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3: Azt meg ugye nem érdemes, mert akkor 1 óra sem kell, hogy tönkremenjen a gép. De amúgy már évek óta ezt az irtót (Norton 360) használom, eddig nem volt ilyen gond. Amúgy a lényeg, hogy nem hozza be a visszaszámlálós reklámoldalt, amikor rákattintok egy linkre. Valamelyik böngésző csak annyit ír, hogy "Probléma az oldal betöltése közben.", valamelyik meg azt, hogy "A xervoo.net nem válaszol."
2022. máj. 19. 10:27
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 as vagyok. Nekem vírusokkal sohasem voltak gondjaim, mondjuk én csak telefonon használtam sorozatbarátot. Amúgy ha tudsz angolul, akkor ajánlani tudom a moviesjoy.to platformot ami sokkal kevesebb reklámot tartalmaz és nagyon sok film, sorozat van fent. Viszont csak angolul, de sokszor be lehet állítani feliratot.
2022. máj. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5: Nekem viszont volt már. Még úgy 12 éve történt, hogy kinyomtam a vírusírtót pár percre már nem is tudom miért, talán valamit csak úgy tudtam letölteni, vagy ilyesmi. Rá 1 órára elkezdett leromlani a laptopom, eszméletlen lassú lett, és mindig lefagyott 15-20 perc után, csak a kényszeres újraindítás után szuperált ismét, de aztán megint lefagyott. Végül újat kellett vennem. Azóta nem nyomom ki a vírusirtót, csak és kizárólag repülős módban. (Ha mondjuk egy játékprogram crackjét vírusnak érzékeli, és emiatt nem indul.)

És mostmár biztos, a sorozatbaráton azért nem tudok továbblépni a linkekre kattintás után, mert a vírusirtó akcióba lép. Kiderül a vírusirtási előzményekből. A részleteknél pedig sajnos nem látok olyan opciót, amivel figyelmen kívül lehetne hagyatni ezt az oldalt. Azt írja, magas veszély, így automatikusan ellentámadásba lendül, és nem hagyja megnyitni.

Gondolom, egy másik vírusirtó feltelepítése megoldaná, csak az a gond, hogy én ezért a Nortonért fizettem, és egészen novemberig érvényes.

2022. máj. 20. 09:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Most már elindulnak. Érdekes.
2022. máj. 22. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!