Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Örülnétek neki ha a most...

Örülnétek neki ha a most érkező Obi-Wan sorozatban ismét visszatérnénk a Mustafarra?

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 21:39
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
nem érdekel
10 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kánon szerint vader és obi wan sose talákozott a 66os parancs és a halálcsillag felrobbantása között vagyis elég logikátlan lenne ha elmenne arra a bolygóra ahol vader kastélya van nem gondolod?
2022. máj. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es, nem kell ahhoz Obi-van, hogy lássuk Vader kastélyát, elég ha majd az inkvizítorok elmennek hozzá jelentést tenni. Amúgy meg egyre jobban úgy tűnik, hogy ők ketten találkozni fognak valamikor, csak nem a Mustafaron.
2022. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából konkrétan nem derül ki, hogy nem találkoztak többé. Ok, elhangzik a mondat, hogy: " tanítványként hagytalak ott és most én vagyok a mester." De simán belelehet magyarázni, hogy ez nem zárja ki teljesen, hogy attól még nem taliztak. Az sw. világából a kánonokat törölték. Hivatalosan csak a klónok háborúja, a rebels és a filmek tartoznak bele, na meg mostmár ez a sorozat. Most csak Baljós árnyaktól Jedi visszatérig nézve persze. Meg amikor anno 77-ben a filmet elkészítették, hát nem gondolták volna, hogy egy egész univerzumot fog teremteni és még 40 év múlva is ilyen szinten jelen lesz. Szóval szerintem rendben van így az, hogy találkoztak. Bár szerintem túl hamar összecsaptak. Remélem nem lesz gyakori, mert akkor viszont mester és volt tanítványa évek múlvai találkozása elveszti misztikumát. Bár az a találka nagyobb volt szerintem, mint az új reményes.
2022. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!