Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legendás állatokból melyik...

Legendás állatokból melyik film sikerült a legjobban szerinted,ha választanod kell?

Figyelt kérdés
Aki látta mind a 3 filmet,annak melyik tetszett a legjobban,ha választani kellene?

2022. máj. 21. 22:41
A kérdező szavazást indított:
Legendás állatok és megfigyelésük
Grindelwald bűntettei
Dumbledore titkai
38 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Dumbledore titkai

It már érződőt hogy van egy normális forgatókönyv író és nem jk rowling agymenése az egész.

2022. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Az első áll a legközelebb szerintem a HP-hoz, a második nem volt annyira rossz egyébként, csak túl sok volt benne a felesleges szál, meg a "történethamisítás", a harmadik tetszett, ez áll a legközelebb ahhoz, amihez a sorozat akar, egyfajta felnőttebb HP, komolyabb történettel. Ez a lassabb történetvezetés szerintem jól állt a harmadik résznek, és Steve Kloves közreműködése is jót tett a filmmel. Mads Mikkelsen pedig zseniális Grindelwaldként, pedig féltem tőle, hogy Depp után nem fog tetszeni, de abszolút jó.
2022. máj. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán az első. Viszont nem biztos, hogy lesz folytatás. Múltkor olvastam, hogy 5 részt terveztek, viszont ez a 3. rész nagy bukás volt, így kérdéses a folytatás.

Véleményem szerint el se kellett volna kezdeni ezt a sorozatot. Imádom a Harry Potter-t, viszont ezt a sorozatot már nagyon nyögvenyelősnek érzem, hogy még egy bőrt húzzunk le, erről a varázsvilágról. Meg se közelíti azt a minőséget, mint a HP.

2022. máj. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első adta át legjobban a HP filmek hangulatát, a harmadik vitte el új, kedvező irányba, nekem mindkettő nagyon tetszett.
2022. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Az első zseniális volt! A második átlagos, negatívum, hogy nagyon fura volt ez az egész származás után kutatás alapsztori, meg ami a végén kiderült róla. Ezt a szálat a nulla történettel rendelkező, borzalmas harmadik részben sem tudták megfelelően továbbvinni, nem is értem az egésznek mi volt az értelme. A harmadik egyetlen pozitívuma, hogy bár Depp is jó volt a szerepben, de Mikkelsen egy sokkal hihetőbb Grindelwaldot hozott. A Depp-féle változatról én nem tudtam elhinni, hogy sokan követnék, és még kevésbé azt, hogy Dumbledore valaha beleszeretett.
2022. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett az első és a harmadik. A második annyira nem jött be, mint a többi, de szerintem az is nagyon jó volt.
2022. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!