Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legtúlértékeltebb...

Melyik a legtúlértékeltebb Bud Spencer film?

Figyelt kérdés

2022. máj. 24. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az alulértékeltet tudom :S
2022. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
"A Zsoldoskatona", ha egyáltalán az a kérdés, hogy melyik a leggyengébb. A többi mind oké. Száz év múlva is meg lehet nézni, mint a 30-40es évek magyar alkotásainak zömét.
2022. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ilyen. A filmjeit nagyon sokan szeretik/szeretjük, de egyiket sem övezi már-már beteges kultusz és túlzott rajongás: egyszerűen "csak" imádjuk őket, mert évtizedek elmúltával is ugyanolyan jók és szórakoztatóak. Egyiket sem tartom túlértékeltnek: pontosan "oda vannak értékelve", ahová valók.
2022. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Csúnyán le leszek pontozva, de szerintem mindegyik. Igen, szimpatikus fickó volt, meg a filmjeit is sokan szeretik, de igazából nem nagyon volt más akkor. Én gyerekként se igazán szerettem, de mondjuk amúgy se volt nagy választék. Szög egyszerű, vidámabb hangulatú filmek voltak, ezért mindenki örült. Inkább csak a kultusz, meg a rajongás, de amúgy egyik filmje sem egy kiemelkedő, maradandó alkotás.
2022. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Bud Spencer filmjei méltán népszerűek, egyik sincs túlértékelve, remek alkotások! Az már más dolog, hogy nem mindenkinek tetszhet minden film, egyéni dolog, és Tőle igazából hármat tudnék mondani, amit nem szeretek, a többi nagyon jó!


Zsoldoskatona

A szél fiai

Nyomás utána!

2022. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem ismerek ilyet
2022. jún. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!