Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egyetértetek abban hogy a...

Egyetértetek abban hogy a filmek újraszinkronizálásánál vannak olyan esetek hogy a újraszinkronizált változat alul maradt az elsőhöz képest?

Figyelt kérdés

#film #szinkron #magyar szinkron #Újraszinkronizált
2022. máj. 28. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire ez a helyzet.
2022. máj. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 HalkHogen ***** válasza:

Nagyon-nagyon kevés a kivétel. Talán A Jó, a Rossz és a Csúf, az Apollo 13 meg a Kojak újabb szinkronját tudom említeni, amik szintén jók. Még biztos lenne pár, de a 99% gyengébb az eredetinél - többségük egyenesen vállalhatatlan az én füleimnek.


Persze pár évtizede sokkal kevesebb filmet kellett szinkronizálni és jóval több idő volt egy szinkron elkészítésére.

2022. máj. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
CSAK olyan eset van. :D
2022. máj. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek, sajnos csak olyan eset van :D Én mindig úgy érzem hogy az újraszinkronizált változat egy filmből sokkal gagyibb mint az eredeti
2022. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért nem mindig rosszab az újraszinkronizált változat. Peldául a Kutyaszorítóban című filmet is újraszinkronizálták, és az új sokkal jobb lett mint a régi. (Nem csak én gondolom így, a rajongók nagy része ezt mondja általában)

Itt egy példa belőle:

[link]

2022. máj. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!